Team

Zawodnicy z którymi współpracujemy:

 

 

Wojtek Czermak

Zaczynał od trialu, teraz jest w czołówce Polskiej sceny zjazdowej. Mistrz Polski z 2015 roku. Super szybki, stylowy i bardzo pozytywnie nastawiony zawodnik. Zawsze daje z siebie wszystko. W Polsce zdobył już wszystko co możliwe dlatego próbuje sowich sił na międzynarodowych zawodach jak IXS European Downhill Cup, Puchar i Mistrzostwa Świata UCI. Wojtek to gość, z którym można dobrze pojeździć, a po zawodach dobrze świętować. Chcąc iść dalej i zapewnić mu fizyczne możliwości stajemy na głowie by przygotować go do startów jak należy!

 

 

 

Najlepsze wyniki:

 • 1 miejsce generalka Pucharu Polski 2013
 • 1 miejsce Mistrzostwa Polski kat. Elita 2015
 • 1 miejsce generalka Pucharu Polski 2015
 • 3 miejsce Mistrzostwa Europy 2016

 

 

 

 

 


 

 

Krzysztof „Kriss” Kaczmarczyk

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w PL. Młody, ambitny i sympatyczny. Krissu ma zaledwie 17 lat, a już może mierzyć się z najszybszymi w kraju. Jeśli go poznasz to zobaczysz co to znaczy mieć zajawkę. Jest wszechstronnym zawodnikiem, który radzi sobie bardzo dobrze zarówno na rowerze zjazdowym, enduro i BMX. Na trasie na pewno zauważysz jego charakterystyczny styl. Ten chłopak ma duży potencjał, a naszym zadaniem będzie wykorzystanie jego pełnych możliwości i uczynienie go jeszcze lepszym sportowcem!

 

 

Najlepsze wyniki:

 • 5 miejsce IXS Rookies Cup 2014
 • 1 miejsce generalka Pucharu Beskidii 2015
 • 1 miejsce generalka Jor Ride 2015
 • 2 miejsce Mistrzostwa Europy 2016

 

 

 


 

 

Damian „Konker” Konstanty

Nietuzinkowy zawodnik. Jeden z najbardziej pracowitych zawodników jakich poznałem. Chłopak z pasją, który robi wszystko by stawać się coraz szybszym. Jego ciężka praca pozwoliła mu na zdumiewający progres, który zauważyli wszyscy w środowisku. Do tego sympatyczny i miły człowiek.

Prowadzenie takiego zawodnika to czysta przyjemność. Mądrze rozplanowane treningi w połączeniu z motywacją Damiana mogą zdziałać cuda, a praca z tak wytrenowanym zawodnikiem to dla nas dodatkowe wyzwanie.

 

 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki:

 • 1 miejsce Limanowa DH Challenge 2016
 • 1 miejsce Joy Ride Fest Kluszkowce 2017
 • 2 miejsce LSD Koninki 2017
 • 3 miejsce Puchar Polski Wierchomla 2017

 

 

 


 

 

Adrian Bukiej 

Młody, ambitny i coraz szybszy. Adrian ma 17 lat i jest zmobilizowany do ciężkiej pracy nad sobą i swoimi umiejętnościami. Jego zajawka do sportu rośnie z dnia na dzień. Ten chłopak to świetny przykład na to, że pasja łączy się z postępami i z roku na rok widać poprawę w wynikach. Dotychczas Adrian startował w kategorii hobby. Z racji, że w sezonie 2018 będzie ścigał się już w licencjonowanej kategorii, zależy mu na wysokiej formie fizycznej.  Cieszymy się, że możemy pomóc mu w realizacji jego planów!

 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki:

 • 1 miejsce Bike Day Koronowo 2016
 • 5 miejsce Puchar Polski Wisła 2017
 • 1 miejsce Storm DH Contest Koronowo 2017
 • 2 miejsce Joy Ride Fest 2017

 

 

 

 


 

 

Patryk „Paton” Pastusiak

18-latek ze środkowej części Polski. Mimo grubych kilometrów do gór znalazł możliwość by robić to co lubi. Zanim spróbował swoich sił w zjeździe jeździł w street’cie i trialu. Jak sam mówi, downhill to sport, który daje mu zastrzyk energii i pozwala przekraczać własne bariery. Kocha rywalizacje. Nie boi się i podejmuje coraz trudniejsze wyzwania. Nie przejmuje się porażkami, traktuje je jako lekcje z których wyciąga wnioski na przyszłość. Posiada ambicje na czołowe miejsca w kraju. Celem na sezon 2018 jest dotarcie do szczytu kategorii Hobby Full. Konkretne plany i marzenia to właśnie to co charakteryzuje zawodnika. Razem z Patrykiem damy z siebie 100 procent żeby je osiągnąć!

 

 

 

 

Najlepsze wyniki:

 • 1 m-ce Kielce Memoriał Edwina Chlewickiego w kategorii „Hardtail” junior” 2016
 • 3 m-ce podczas LSD na Palenicy w kategorii „Hardtail” 2016
 • 11 m-ce Joy Ride Kluszkowce „Hobby Junior” – Downhill
 • 6 m-sce Joy Ride Kluszkowce „Hobby Junior” – Dual Slalom

 

 

 


 

 

Łukasz Starus

Łukasz ma 21 lat. Zaczynał na bmx, później tylko zamieniał koła na większe, przez dirt aż do DH. Przyznaje, że początki nie były łatwe. Wiele prób i upadków. Nie zniechęcił się, zawsze zaczynał od nowa i stawiał poprzeczkę coraz wyżej. Lubi przekraczać swoje granice i nie boi się próbować nowych rzeczy. Jak sam mówi, kocha to co robi, a adrenalina jest czymś co go przy tym trzyma. Łukasz jest zmotywowany do pracy, a jego celem jest ścisła czołówka. Wiemy, że dobry trening pomoże mu osiągnąć jego cel!

 

 

 

 

 


Marcin Maciaszek

Marcin to 26-letni mieszkaniec stolicy Tatr. Naszym celem jest przygotowanie fizyczne do startów w zawodach i jazdy bez ograniczeń siłowych. Marcin to sumienny gość i na każdym treningu daje z siebie sto procent, dlatego osiągnięcie celu to tylko kwestia czasu!


Jeśli chcesz dołączyć do zawodników TFS, mądrze trenować i poprawić swoje możliwości fizyczne napisz do nas!

 

 

 

Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do. – Bruce Lee

Share