Trening Indywidualny

TRAIN FOR SKILLS

INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY TFS

Dyscyplina sportowa to jedno, a indywidualne potrzeby to drugie. Z myślą o osobach, które potrzebują więcej uwagi oraz niestandardowych rozwiązań oferujemy indywidualną współpracę treningową. Tę formę treningów można porównać do garnituru szytego na miarę. Zaczynamy od konsultacji i dobieramy najlepsze rozwiązania dla Twoich możliwości czasowych i fizycznych.

Dla kogo?

Dla każdego, kto potrzebuje indywidulnie dobrać treningi do swoich potrzeb oraz swojego grafiku.

Masz do dyspozycji niekompletny sprzęt treningowy i chcesz go użyć? Zrobimy dla Ciebie dedykowany plan z tym co masz.

Nie masz stałych godzin pracy i nie wiesz jak rozłożyć treningi? Pomożemy Ci to ogarnąć.

Chcesz po prostu mieć lepszy kontakt z trenerem i potrzebujesz więcej uwagi niż w planie grupowym? Indywidualna współpraca to idealne rozwiązanie.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Indywidualne podejście

Na podstawie wywiadu i konsultacji układamy treningi dopasowane do Twoich potrzeb. To najszybsza droga, aby jeździć szybciej i lepiej.

Opieka trenera

W trakcie współpracy możesz liczyć na stałą pomoc trenera. Rozwiejemy Twoje wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy osiągnąć Twój cel tak szybko jak to możliwe.

Plan treningowy

Plan treningowy dopasujemy do Twojego grafiku. W zależności od tego czego potrzebujesz, możesz liczyć na treningi siłowe, wydolnościowe, treningi korekcyjne lub mobility & stretching.

Efekty

Ciesz się z efektów treningowych podczas jazdy na rowerze. Nigdy więcej bólu rąk, nóg, zadyszki i innych ograniczeń, które przeszkadzały Ci jeździć szybciej, lepiej i dłużej.

Jak to działa?

1. Wybierz indywidualną współpracę treningową, która odpowiada Ci najbardziej

2. Wypełnij otrzymany formularz treningowy, a następnie trening diagnostyczny

3. Trener TFS skontaktuje się z Tobą, aby ustalić plan działania i jak naszybciej osiągnąć Twoje cele

4. Trenuj według planu

5. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i poprawiaj wyniki!

W ramach współpracy otrzymasz dostęp do aplikacji treningowej, gdzie znajdziesz swoje treningi, filmy pokazowe oraz będziesz mógł prowadzić dziennik treningowy, a Twój trener będzie widział wszystko na bierząco.

Co mówią zawodnicy

Z Train For Skills trenuje już 3 lata. Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławek Łukasik

NS Bikes Factory Racing Team

Nie będę się długo rozpisywał. Artur to osoba z ogromonym doświadczeniem i wiedzą, która zagwarantowała mi bardzo szybki progress w treningu. Jego ambicja i pasja z jaką do tego podchodzi czyni cuda. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom!

Damian Konstanty

Gravity Revolt / Downhill

Artur to wspaniały trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pasją i zrozumieniem. Można zawsze liczyć na jego wsparcie i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Współpracuje z TFS od października 2018 roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam Train For Skills każdemu kto chce podnieść swój poziom sportowy!

Patryk Pastusiak

Zawodnik DH

Mega profesjonalne i indywidualne podejście do treningu, pełna konsultacja przed stworzeniem planu. Artur ma naprawdę dużą i uniwersalną wiedzę na temat doboru ćwiczeń oraz technik i metod, które pomagają zwiększyć efektywność treningu. Na pewno będę dalej korzystał z jego porad!

Krzysztof Pałys

Zawodnik Enduro

BONUS #1

Prawidłowe odżywianie to jeden z kluczowych elementów, który przyśpieszy Twoje efekty treningowe. Dlatego podejmując z nami współpracę otrzymasz za darmo Ebooka, w którym znajdziesz informacje o tym jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, rozkład makroskładników, wpływ pokarmów na Twoją wydolności oraz jakie posiłki spożywać dla lepszych efektów.

Cena Ebooka poza współpracą wynosi 100 zł, ale dołączając do programu otrzymasz go bezpłatnie.

BONUS #2

Dołączając do nas otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla naszych podopiecznych. Znajdziesz tam masę przydatnych wskazówek, wsparcie innych trenujących i oczywiście moją pomoc. Zobaczysz ilu nas jest i jak treningi pomogły wielu zawodnikom.

Dołączenie do grupy poza programem jest niemożliwe.

DOŁĄCZ TERAZ!

Bez względu na to czy jesteś zawodowcem startującym co weekend w wyścigach czy ambitnym amatorem, czas dla nas wszystkich jest najważniejszy. Z tego powodu nasze programy treningowe świetnie wpasują się w Twój grafik i styl życia. Zamiast “zajeżdżać” się co trening, trenujemy skutecznie i mądrze, dzięki czemu unikniesz przemęczenia i spędzisz więcej czasu na rowerze.

Wybierz pakiet

Cena za indywiudlany program treningowy oraz prowadzenie z trenerem Arturem Hryszko uzgadniania jest indywidualnie. Spytaj o cene TUTAJ.

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Jeśli potrzebujesz konsultacji i niestandardowego rozwiązania treningowego wybierz indywodualną współpracę. Sprawdź FAQ i odpowiedzi na najczęstsze pytania, a jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz do nas!

Skontaktuj się z nami!

4 + 2 =