Treningi MTB ENG, Enduro i Downhill

Na tej stronie znajdziesz solidną dawkę wiedzy z zakresu treningu i przygotowania fizycznego w MTB. Pomożemy Ci jeździć szybciej i dłużej, bez bólu i zadyszki.

MTB I ENDURO I DOWNHILL

Train For Skills 

Każda dyscyplina jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowych przygotowań. Nasze plany treningowe projektujemy tak, aby poprawić Twoją jazdę na rowerze przy jak najmniejszej ilości czasu spędzonego na siłowni. Dołącz do setki zadowolonych rajderów!

Nowe wpisy 

Co jeść i pić podczas jazdy na rowerze ENG

Co jeść i pić podczas jazdy na rowerze ENG

Co jeść i pić podczas jazdy na rowerze ENG? To pytanie zadaje sobie większość kolarzy. W tym tekście przedstawimy podstawowe zasady odżywiania podczas jazdy na rowerze oraz w trakcie treningu wytrzymałościowego. Spora część zawodników zdaje sobie sprawę z tego, że...

read more
Wzorce ruchowe ENG

Wzorce ruchowe ENG

Wzorce ruchowe (treningowe) ENG Wzorce ruchowe stały się podstawą w kształtowaniu zdolności siłowych w treningu motorycznym. Stanowią fundament w programowaniu ćwiczeń. Dzięki nim możemy skupić się na ruchach, które są funkcjonalne w życiu i sporcie. Czym są wzorce...

read more

TFS Team

Zespół Train For Skills tworzą doświadczeni trenerzy oraz najlepsi zawodnicy w Polsce

Doświadczenie

Treningi poparte są wieloletnim doświadczeniem trenerskim oraz nauką o fizjologii ruchu

Efekty

100% naszych podopiecznych osiąga poprawę w swoich wynikach na rowerze oraz ogólnej sprawności fizycznej

OPINIE

I explaned all to Artur: how much time I can spend on gym, bike, etc. per week and he gave me a very easy and not consuming plan to follow. I strictly followed it for 3 months and got fit as farking machine, axhaustion was memory and got 4th in Australian Enduro Nationals. Awesome transformation! Highly recommend Train For Skills if you’re planning any racing.

Tomasz Mosoń

Zawodnik Enduro (Australia)

Z Train For Skills trenuje już 3 lata. Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławomir Łukasik

Canyon

Artur Przygotowywał mnie całą zimę do startów i to co mogę powiedzieć to, że jest osobą z ogromną wiedzą i pasją. Przez cały okres współpracy byłem zadowolony z treningów. Co jednak najważniejsze, że w tym sezonie czuję się znacznie pewniej niż w poprzednich latach i już pierwsze starty pokazały, że dzięki jego radom i treningom zrobiłem duży progres.

Łukasz Starus

Rockets Crew Downhill Team

Partnerzy