TFS XC i Maraton

TRAIN FOR SKILLS

PROGRAM TRENINGOWY TFS XC & Maraton

Cross Country i Maratony MTB to zdecydowanie sport, który wymaga od nas niebywałej wytrzymałości i umiejętności technicznych. W dzisiejszych czasach, aby liczyć się w czołówce nie wystarczy spontaniczny trening. Musisz wiedzieć jak i co trenować. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kolarstwie górskim i pracy jako trenerzy sprawdziliśmy i wiemy co działa najlepiej. Nasze treningi programujemy dla najbardziej wymagjących kolarzy jak i amatorów MTB.

Dla kogo przeznaczone są treningi?

Dla każdej osoby, która chce poprawić swoją sprawność, umiejętności jazdy i wyniki w XC lub Maratonach MTB. Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym kolarzem czy dopiero zaczynasz. Treningi są skalowane, dlatego łatwo dostosujesz poziom do swoich możliwości. 

Treningi programowane są przez doświadczonych trenerów i zawodników, dzięki czemu możesz mieć pewność tego co robisz.

25,00 / month

Możliwość skorzystania z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego wygaśnie za:

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Trening na siłowni lub w domu

W planie otrzymasz dwie wersje treningu siłowego: Home (bez sprzętu) oraz Gym (na siłownie). Ty wybierasz gdzie trenujesz. TFS XC/Maraton zawiera 2 treningi siłowe w tygodniu.

Treningi wydolnościowe

W zależności od pory sezonu plan uwzględnia od 3 do 5 treningów wytrzymałościowych na rowerze w tygodniu. Dodatkowo uwzględniliśmy również alternatywy na tydzień startowy. 

Elastyczny plan

W zależności od poziomu zaawansowania i dostępnego czasu, to Ty wybierasz ile treningów wykonasz. W planie otrzymasz łączenie 5-7 jednostek. Dodatkowo w każdej chwili możesz liczyć na pomoc trenera.

Efekty

Ciesz się z efektów treningowych podczas jazdy na rowerze. Dzięki treningom poprawisz swoją siłę, kondycję oraz kontrolę nad rowerem. Spodziewaj się większej frajdy z jazdy i lepszych wyników! 

Jak to działa?

1. Dołącz do wybranego programu treningowego

2. Zaloguj się do platformy treningowej oraz aplikacji mobilnej

3. Wykonaj treningi testowe, zobacz na jakim poziomie jesteś i skorzystaj ze wskazówek trenera

4. Wybierz trening na dziś (siłowy lub rowerowy)

5. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i poprawiaj wyniki!

Wiemy, że ciężko jest trenować cały rok, dlatego subskrypcje możesz anulować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz.

True COach

W ramach programu otrzymasz dostęp do aplikacji treningowej True Coach. Dzięki niej będziesz mógł wygodnie przeglądać treningi, oglądać filmy pokazowe, robić notatki z treningów, zapisywać wyniki i oglądać postępy na wykresie. W aplikacji znajdziesz również messenegr do kontaktu z trenerem.

PERIODYZACJA 365

Treningi programowane są zgodnie z periodyzacją rocznego planu treningowego. Oznacza to, że trwają cały rok. Dzięki temu bez względu na to kiedy dołączysz do programu otrzymasz treningi adekwatne do okresu w sezonie. W każdym treningu przygotowaliśmy również regresje i wersje alternatywne dla każdego poziomu zaawansowania.

Co mówią zawodnicy

Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławek Łukasik

Canyon

Nie będę się długo rozpisywał. Artur to osoba z ogromonym doświadczeniem i wiedzą, która zagwarantowała mi bardzo szybki progress w treningu. Jego ambicja i pasja z jaką do tego podchodzi czyni cuda. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom!

Damian Konstanty

Artur to wspaniały trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pasją i zrozumieniem. Można zawsze liczyć na jego wsparcie i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Współpracuje z TFS od października 2018 roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam Train For Skills każdemu kto chce podnieść swój poziom sportowy!

Patryk Pastusiak

Mega profesjonalne i indywidualne podejście do treningu, pełna konsultacja przed stworzeniem planu. Artur ma naprawdę dużą i uniwersalną wiedzę na temat doboru ćwiczeń oraz technik i metod, które pomagają zwiększyć efektywność treningu. Na pewno będę dalej korzystał z jego porad!

Krzysztof Pałys

Więcej frajdy z jazdy!

Znasz to uczucie kiedy słaba kondycja lub brak dostatecznej siły pozbawia Cię przyjemności z jazdy? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz jechać szybciej, ale “odcięło Ci prąd”? 

Sami z tym kiedyś walczyliśmy i wiemy jakie jest to frustrujące. Dzięki treningom zawartym w TFS XC/Maraton poprawisz swoją wydolność oraz wytrzymałość siłową specyficzną dla wysiłku w XC i Maratonach MTB. Będziesz mógł zapomnieć o “braku prądu” w nogach, bólu rąk, nóg czy pleców podczas jazdy.

Treningi, które dajĄ efekty

Kochasz rower i chcesz spędzać na nim jak najwięcej czasu. Dlatego naszym zadaniem nie jest zasypywanie Cię treningami, ale przygotowanie treningów, które działają i są przyjemne do wykonywania.

Dzięki wersji Home oraz Gym masz możliwość wybrania treningów w domu lub na siłowni. Możesz również łączyć te dwie formy. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować treningi do swojego trybu życia i utrzymasz systematyczność.
Treningi projektujemy tak, aby jednostki siłowe i wytrzymałościowe nie kolidowały ze sobą, a wspomagały siebie nawzajem. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej periodyzacji i zachowania zasad fizjologii człowieka.

 

Kto programuje treningi?

Artur Hryszko

Trener przygotowania motorycznego ASCA i NCSC. Zawodnik z 12-letnim doświadczeniem. Dwukrotny Mistrz Polski w Downhillu. Założyciel Train For Skills, projektu którego celem jest poprawa sprawności fizycznej, a także wyników sportowych zawodników MTB. Obecnie współpracuje z czołowymi zawodnikami Enduro i DH w Polsce oraz Europie. W Programie TFS XC/Maraton odpowiada głównie za programowanie treningu siłowego oraz sesje Mobility & Stretching.

Maciej Jeziorski

Znany również pod pseudonimem “Jezior”. Trener kolarstwa, a także czołowy zawodnik kolarstwa górskiego XCO w kraju. Na co dzień zajmuje się indywidualnym prowadzeniem zawodników MTB. Autor artykułów treningowych m.in. dla portalów naszosie.pl, czy namtb.pl. Maciek w programie TFS XC/Maraton odpowiada za programowanie treningów wytrzymałościowych w oparciu o moc oraz tętno.

BONUS #1

Prawidłowe odżywianie to jeden z kluczowych elementów, który przyśpieszy Twoje efekty treningowe. Dlatego dołączając do jednego z naszych programów otrzymasz za darmo Ebooka, w którym znajdziesz informacje o tym jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, rozkład makroskładników, wpływ pokarmów na Twoją wydolności oraz jakie posiłki spożywać dla lepszych efektów.

Cena Ebooka poza programem wynosi 100 zł, ale dołączając do porgramu otrzymasz go bezpłatnie.

BONUS #2

Dołączając do subskrypcji programu treningowego TFS XC/Maraton otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla naszych podopiecznych. Znajdziesz tam masę przydatnych wskazówek, wsparcie innych trenujących i oczywiście moją pomoc. Zobaczysz ilu nas jest i jak treningi pomogły wielu zawodnikom.

Dołączenie do grupy poza programem jest niemożliwe.

100% Satysfakcji

Dołączając do subskrypcji nic nie ryzykujesz. Możesz zrezygnować z niej i dołączyć w każdej chwili. Ponadto, jeśli zastosujesz treningi i nie będziesz widział efektów zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Join now!

Bez względu na to czy jesteś zawodowcem startującym co weekend w wyścigach czy ambitnym amatorem, czas dla nas wszystkich jest najważniejszy. Z tego powodu nasze programy treningowe świetnie wpasują się w Twój grafik i styl życia. Zamiast “zajeżdżać” się co trening, trenujemy skutecznie i mądrze, dzięki czemu unikniesz przemęczenia i spędzisz więcej czasu na rowerze.

25,00 / month

Train For Skills

XC/Maraton

Ten program treningowy to swojego rodzaju “win-win”, ponieważ nie tylko poprawisz swoją sprawność i wytrzymałość, ale cała Twoja praca przełoży się na wyniki na rowerze. Poczujesz różnice podczas jazdy i zdobędziesz kontrolę nad rowerem. To jest Twój czas, nie zmarnuj go!

25,00 / month

Dlaczego warto?

 

Realna wartość całego programu treningowego TFS XC/Maraton to ponad 750 zł.

✔️ Treningi siłowe w wersji GYM – na siłownie (150 zł)

✔️ Treningi siłowe w wersji HOME – bez sprzętu (150 zł)

✔️ Treningi wytrzymałościowe (200 zł)

✔️ Sesje mobility & stretching (100 zł)

✔️ Krótkie wskazówki treningowe w każdą niedzielę (50 zł)

✔️ Bonus #1 – Ebook “Prawidłowe odżywianie treningowe” (100 zł)

✔️ Bonus #2 – Dostęp do prywatnej grupy treningowej na FB (bezcenne)

✔️ Wsparcie trenera w razie potrzeby (bezcenne)

W ramach dołączenia do programu otrzymujesz to wszystko w cenie 99 zł / miesiąc!

 

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Nasze treningi projektujemy tak, abyś mógł być lepszym zawodnikiem. Ponadto, jeśli uznasz, że treningi nie spełniają Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócimy Ci całość kosztów. W razie pytań napisz do nas lub zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź na sowje pytanie.

Skontaktuj się z nami!

10 + 6 =