Najczęściej zadawane pytania

TRAIN FOR SKILLS

Jak działa Train For Skills?

Celem treningów Train For Skills jest poprawa sprawności i wyników na rowerze MTB, DH i Enduro. Wybierając jeden z naszych planów otrzymujesz dostęp do treningów dostosowanych do Twojej dyscypliny sportu. Do treningu będziesz miał dostęp przez aplikacje w telefonie i na komputerze.

Który program treningowy wybrać?

Zacznij od zadania sobie pytania jaka dyscyplina jest Twoim priorytetem i wybierz odpowiednią. Jeśli uprawiasz więcej niż jedną np. Downhill i Enduro wtedy wybierz ten który przygotowuje do dłuższych wysiłków – w tym wypadku to jest TFS Enduro. Natomiast jeśli masz niestandardowe potrzeby i chciałbyś mieć więcej uwagi od trenera wybierz plan indywidualny.

Co otrzymam w programie treningowym?

Wybierając TFS Downhill lub TFS Enduro otrzymasz dostęp do programu treningowego dopasowanego do Twojej dyscypliny sportowej. Każdy program układamy według periodyzacji 4-tygodniowej co oznacza, że otrzymujesz nowy plan co miesiąc. Natomiast co tydzień aktualizujemy plan i dostosowujemy ilość serii i powtórzeń, abyś mógł robić szybkie postępy.

Do treningów będziesz miał dostęp przez aplikacje na telefonie oraz komputerze. Każdy trening zawiera dokładny opis oraz filmy pokazowe do każdego ćwiczenia, abyś nie musiał zastanawiać się czy dobrze to robisz.

W ramach każdego programu (TFS Enduro i TFS Downhill) otrzymujesz: testy sprawnościowe i wskazówki jak poprawić słabe punkty, treningi siłowe w domu i na siłowni, treningi wydolnościowe oraz sesje mobility.

W trakcie programu możesz skontaktować się z trenerem i liczyć na naszą pomoc.

 

Co potrzebuje do treningów?

W planach TFS Downhill oraz TFS Enduro otrzymujesz 2 wersje treningów siłowych: na siłowni oraz w domu. To Ty decydujesz, który plan będziesz wykonywać. Możesz trzymać się jednego z nich lub mieszać w ciągu tygodnia. Na siłowni wykorzystujemy podstawowy sprzęt taki jak sztangę, hantle lub kettle, drążek, box, kółka gimnastyczne lub TRX. Natomiast do treningów w domu nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Większość ćwiczeń wykonasz tylko z własną masą ciała, ale dodatkowe akcesoria jak gumy oporowe, hantle lub drążek są mile widziane 🙂

 

Treningi wytrzymałościowe przepisujemy z myślą o rowerze (szosa/enduro) lub na trenażer. Alternatywną opcją jest bieganie.

 

Czy treningi nie będą za trudne?

W każdym treningu istnieje możliwość skalowania poziomu ćwiczeń. Jeśli uznasz, że nie jesteś w stanie wykonać jakiegoś ruchu, możesz skorzystać z alternatywnego ćwiczenia. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy skorzysta z treningów bez względu na poziom zaawansowania.

 

Mogę trenować w domu?

W każdym programie dostajesz treningi na siłownie i do domu. Treningi w domu nie wymagają żadnego sprzętu, ale dodatkowy sprzęt jak hantle, drążek i gumy oporowe będą mile widziane.

 

Jak mogę anulować subskrypcje?

Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili logując się na „Moje konto”. Na tej stronie będziesz widział obecnie zakupione programy i możesz w pełni nimi zarządzać, prosto i wygodnie. Jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu Train For Skills nie jest dla Ciebie możesz zrezygnować z subskrypcji w ten sam dzień w kilka sekund.

 

Czy jest możliwość indywidualnej współpracy treningowej?

Tak. Podejmujemy współpracę 1 na 1 z każdym, kto uzna, że takiej potrzebuje. Wówczas wszystko omawiane jest indywidualnie.

 

Kim jest Train For Skills?

Team TFS to zgrany zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Twórcą i trenerem głównym TFS jest Artur Hryszko, certyfikowany trener przygotowania motorycznego oraz zawodnik. Układaniem planów dietetycznych zajmują się Dietektywi, nasi partnerzy i przyjaciele. Pomocą w procesie powrotu do sportu oraz rehabilitacji zajmuje się fizjoterapeuta Filip Koc.

 

Dlaczego muszę podpinać swoją kartę?

Programy TFS Enduro oraz TFS Downhill działają na zasadzie subskrypcji, gdzie podczas zamówienia musisz zapłacić kartą. Oznacza to, że płatność będzie dokonywana automatycznie oraz szybciej otrzymasz treningi. Nie musisz się niczego obawiać. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili na swoim koncie. Twoje dane nie są przechowywane ani uwidaczniane.

Gdzie znajduje się siedziba TFS?

Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie w klubie sportowym w Teho Sport. Tutaj prowadzimy treningi motoryczne i przygotowujemy programy treningowe, z których można korzystać w każdym zakątku Świata.

Nasz adres:

Trzebownisko 928b

36-001 Trzebownisko

Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas!

2 + 14 =