Opinie

TRAIN FOR SKILLS

Opinie

Twoja opinia pomoże nam dostarczać lepsze usługi i programy treningowe. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli napiszesz 1-3 zdania co Ci się podoba w naszych treningach lub produktach.

Napisz opinie o treningu TFS, który realizujesz lub o produkcie, który zakupiłeś, a w ramach  podziękowania otrzymasz 5% zniżki na kolejne zamówienie.

Indywidualny program treningowy PRO

7 reviews for Indywidualny program treningowy PRO

 1. Polski

  Przemysław Pasternak

  Jestem bardzo zadowolony, bardzo dobrze opracowany program, bardzo przydatny i ułatwiający pracę, nie trzeba nic więcej. Polecam każdemu.

 2. Polski

  Vadym Pyvovar

  Dzień dobry. Jestem początkującym trenerem i jestem bardzo zadowolony z atlasu TFS, który pomógł mi usystematyzować posiadaną już wiedzę i umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić ten atlas zarówno trenerom, jak i osobom trenującym samodzielnie. brawo dla autora

 3. Polski

  Michał

  Już drugi miesiąc trenuję z TFS i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nigdy nie mogłem odnaleźć się na siłowni, a teraz do dyspozycji instrukcje od TFS wiem co robię zamiast bez planu chodzić od stanowiska do stanowiska. Polecam również treningi które można wykonać w domu z podstawowym sprzętem jak guma, mata i hantle lub drążek – świetna alternatywa, gdy nie ma się czasu lub chęci na wychodzenie z domu.

 4. Polski

  Marcin

  Nie będę sie długo rozwijał, a można bardzo dużo napisać nt. treningów.. lepiej nie mogłem trafić! Jestem mega zadowolony, mimo, że jest to dopiero drugi tydzień 💪 sztos treningi, wszytsko ropzisane jak należy.. brawo Artur! Mega robota dla nas trenujących, chcących wchodzić na wyżyny, przełamując swoje bariery💪💪 dzięki!

 5. Polski

  Diana

  Po wykonaniu 100 treningów mogę naprawdę ogromnie polecić programy TFS. Treningi są ciekawe, nie nudzą się, wszystko dokładnie opisane, w razie wątpliwości szybki kontakt z Trenerem. Super sprawa z wersją gym i home, ja np. wykonuje treningi w domu i widzę bardzo duży progres. Wielka piątka i na pewno będę trenować dalej z TFS.

 6. Polski

  Rasťo Baranek

  The training is simple, very effective and variable. Helps me get fit and ready to ride fast down the hill. Good communication with Artur and TrueCoach app helps a lot as well. Very recommended

 7. Polski

  Kuba

  Jestem mega pozytywnie zaskoczony jakością, różnorodnością treningów. Widzę znaczącą poprawę u siebie. Polecam każdemu, kto chciałby rozwijać swoje możliwości.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Indywidualny program treningowy BASIC

1 review for Indywidualny program treningowy BASIC

 1. Polski

  Dawid

  Bardzo podoba mi się współpraca z chłopakami z Train For Skills. W pełni indywidualne podejście i super kontakt. Polecam:)

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TFS Enduro

18 reviews for TFS Enduro

 1. Polski

  Kuba Toporkiewicz (zweryfikowany)

  Do programu dołączyłem około rok temu. Artur stopniowo wprowadził mnie w podstawy treningu siłowego. Ponadto zawsze mogłem liczyć na szybką i precyzyjną odpowiedź gdy miałem z czymś problem. Program TFS bardzo pomógł mi w poprawieniu siły i wydolności na rowerze. Treningi zawsze były ciekawe i zróżnicowane, a w dodatku zawsze jest możliwość wybrania pomiędzy treningiem na siłowni, w domu, rowerze czy trenażerze. Bardzo polecam każdemu kto chcę poprawić swoje osiągi w mtb, a w dodatku zadbać o swoją sylwetkę.💪

 2. Polski

  Christian (zweryfikowany)

  First of all, the Guys from TFS are great. If you have any issue they react really short termed.

  I am doing already a long time strength training. The combination with Enduro was for me very hard, often my Body was not regenerated enough and I recognized that I need something to change- luckily I found TFS and gave it a try.

  I am now already since 8 month in the program and I feel that it helps me a lot. The endurance is much better but also the strength is growing. I feel more regenerated and also more flexible. It helps my riding a lot.

 3. Polski

  Błażej Dziuba (zweryfikowany)

  Właśnie zakończyłem program przygotowawczy Intro i po 8 tygodniach widać realne efekty:
  – na testowym odcinku (podjazd 500m z nachyleniem 6,5%) progres:
  – 26.02 (przed programem) 6:58
  – 16.04 (4 tygodnie Intro) 5:42
  – 14.05 (ostatni dzień Intro) 3:52
  – martwy ciąg – z serii 80kg do serii 95kg
  – siła uchwytu w swobodnym zwisie z ledwo ledwo 10s do spokojnych 30s
  Takich przykładów mógłbym dać więcej, dzięki temu, że każdy progres masz zapisany w aplikacji, która prowadzi cię krok po kroku przez każdy trening.

  Są też efekty, których nie da się tak łatwo udowodnić – większa kontrola nad rowerem za równo na trudnych elementach technicznych, jak i w locie, większa odporność na zmęczenie, no i poza rowerem – zdecydowanie lepsza sylwetka!

  I kiedy kończyłem Intro, pomyślałem – „teraz to już jestem kozak. Zostało tylko doskonalić co wypracowałem”. Pierwszy trening w regularnym programie pokazał mi, jak bardzo się myliłem 😀

  Nowe ćwiczenia, nowa motywacja!

  Jeśli chcesz przenieść swój trening na zupełnie inny, wyższy poziom – to jest program dla Ciebie!

 4. Polski

  Marián Adam (zweryfikowany)

  Trainings are straight forward and effective. My strenght and fitness got better which results in better, more comfortable feeling on the bike. I recommend TFS Enduro program to everyone who are not only a racers but also to casual riders, who wants to get better at enduro.

 5. Polski

  Błażej (zweryfikowany)

  Jestem po 3 tygodniu programu Intro, bo nigdy wcześniej nie ćwiczyłem siłowo. Treningi są ułożone bardzo fajnie – każda wizyta na siłowni to wyzwanie, które napędza motywację! Jestem mega zadowolony. Każde ćwiczenie pokazane na filmie i opisane. Plan wspomagany aplikacją, która prowadzi Cię krok po kroku przez trening. Jest mega!
  Efekty oczywiście też są widoczne na rowerze, na wadze i przed lustrem!
  Jeśli chciałbyś zrobić kolejny krok w stronę większej pewności na rowerze – POLECAM!

 6. Polski

  Bartek (zweryfikowany)

  Półtora roku ćwiczę z TFS ENDURO i jestem w 100% zadowolony 🙂 Ćwiczenia są ciekawe, progresywne, zachęcają do ciężkiej pracy, niemalże uzależniają 😉 Dzięki celowanym rozgrzewkom i progresji udaje się trenować bez kontuzji. Efekty regularnego treningu z TFS to nie tylko wysportowana sylwetka 😉 Jeszcze nigdy tak dobrze nie czułem się na rowerze jak i poza nim. Polecam.

 7. Polski

  Wojtek (zweryfikowany)

  Trenuję z TFS dopiero od dwóch miesięcy, ale mogę spokojnie polecić treningi każdemu kto chce poprawić swoje atrybuty na rowerze. Zarówno treningi na siłowni/w domu i te na rowerze w terenie są tak skonstruowane, że każdy bez względu na swój poziom wytrenowania będzie trenował na wysokim, ale dostosowanym do organizmu poziomie. Progres zauważalny już po miesiącu ćwiczeń. Profesjonalne video do ćwiczeń. Wszystko to w poczuciu bezpieczeństwa. Treningi nie wyniszczają organizmu, są wymagające ale bezpieczne, nastawione na zrównoważony rozwój organizmu a nie na zasadzie „więcej znaczy lepiej”. Polecam chociaż spróbować, jeśli do tej pory ukłądałeś swoje treningi sam, albo ćwiczyłeś „na czuje” to trening z TFS będzie milowym krokiem do progresu.

 8. Polski

  Karol (zweryfikowany)

  Jestem mega zadowolony z TFS! Treningi są fajnie ułożone, duża różnorodność ćwiczeń, ciekawe rozgrzewki. W razie niejasności świetny kontakt z trenerem. Jak najbardziej polecam 😉

 9. Polski

  Andrzej (zweryfikowany)

  Świetne i zróznicowane treningi. Wersje Gym spokojnie można wykonywać w domu mając do dyspozycji jedynie hantle i gumy. Prosto i skutecznie można znacząco poprawić swoje osiągi na rowerze. Polecam!

 10. Polski

  Kasia (zweryfikowany)

  Bardzo polecam. Super opcja, że do wyboru mamy trening na siłowni lub w domu, na rowerze, trenażerze, biegając itd., ponieważ dzięki temu można trenować zawsze i wszędzie w zależności od czasu i dostępnego sprzętu. Ćwiczenia fajne i przyjemne, a mięśnie zawsze czują wykonaną robotę. Bezproblemowy kontakt z trenerem, ćwiczenia dokładnie opisane i zobrazowane filmami, rozpisana rozgrzewka i cooldown, w ogóle nie trzeba myśleć tylko robić 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona!

 11. Polski

  Sebastian (zweryfikowany)

  Jestem z Train For Skills już kolejny sezon. Dzięki temu programowi sezon 2022 to sezon życia w enduro mtb, świetne wyniki na zawodach I jestem kolejny okres przygotowań do sezonu 2023 polecam każdemu co chce profesjonalnie się przygotować do jazdy grawitacyjnej

 12. Polski

  Kuba (zweryfikowany)

  Trzeci sezon zimowy z TFS !! nie wyobrażam sobie już innego przygotowania do sezonu rowerowego. Ćwiczenia bardzo urozmaicone, treningi rozpisane bardzo czytelnie nawet dla osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę. Kompleksowo od wzrostu siły, wytrzymałości na rowerze przez rozciąganie. Już po 4 tygodniach widać znaczącą różnicę siły oraz ilości powtórzeń. A to dopiero pierwszy miesiąc 🙂 POLECAM !!!

 13. Polski

  45stopni (zweryfikowany)

  Po 31 odbytych treningach czuje ze posuwam się do przodu. Treningi ciekawe, idealne długościowo dopasowane do moich możliwości czasowych.

 14. Polski

  Arek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z treningów i za każdym razem odczuwam ich pozytywny wpływ na to jak się czuję. Polecam każdemu kto chce się rozwijać w MTB, ale nie wie jak się przygotować fizycznie. Polecam

 15. Polski

  Janek (izerjan)

  Jestem z TFS już jakieś prawie 2 lata. I indywidualnie, i teraz na treningu TFS Enduro. Treningi są dobrze zróżnicowane, dają wycisk. Za każdym razem wiem co mam robić na siłowni lub w domu, a nie potrzebuje za każdym razem trenera przy sobie. Elastyczność jest drugim największym atutem tej formy treningu. Na przykład jak masz dwójkę małych dzieci i chcesz dobrze trenować! Nie ma wymówek, że czasu nie ma, zawsze się znajdzie! :)))) A większość sezonu rozwalony przez kontuzję, ale dzięki TFS, prawie tego nie odczułem. POLECAM , BARDZO POLECAM!!!!!

 16. Polski

  45stopni (zweryfikowany)

  Bardzo podoba mi się zwięzła firma każdego treningu. Wystarczy godzinka żeby się dobrze zmęczyć. Polecam każdemu kto chce utrzymać dobrą formę i poprawić swoje osiągi na rowerze.

 17. Polski

  Michał Słowikowski (zweryfikowany)

  No nie da się lepiej wydać tej stówy, no nie da się. Co tu dużo gadać. Jestem amatorem, który mieszka daleko od gór, a mimo wszystko cisnę te treningi. Są znakomite i uderzają w moje słabe punkty, a jest ich wiele. Train or die!

 18. Polski

  Jacek (zweryfikowany)

  Siemanko, już prawie 100 treningów za mną, więc mogę się wypowiedzieć w pełni. Urozmaicone i ciekawe zestawy dzięki czemu nie mogę się doczekać kolejnego tereningu. Moja siła i wytrzymałość jest nieporównywalna do tego co było na początku. Mobilność i ruchomość również mega poprawiona. Tak więc zostaje na dłużej 😃. TFS Enduro 💪

 19. Polski

  LP (zweryfikowany)

  Widzę gigantyczny przyrost siły i stabilności na rowerze – do tego gratis dochodzi atletyczna sylwetka 😉 myślałem, że program zaprofituje w fazie przed sezonem ale widzę, że również w jego czasie pozwalają utrzymać wysoką formę. Dzieki zróżnicowaniu ćwiczeń nie ma mowy o nudzie i ciągle są wyzwania!

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TFS Downhill

4 reviews for TFS Downhill

 1. Polski

  Bruno (zweryfikowany)

  Trenuję z tfs już 11 miesięcy i muszę powiedzieć, że oprócz formy na rowerze idzie zbudować również dobrą sylwetkę 🙂

 2. Polski

  Wojtek Czermak (zweryfikowany)

  Prosty plan treningowy, który podpasuje każdemu. Nie nudzi się i zdecydownie poprawia zdolność jazdy na rowerze. Od razu czuć większą pewność i przyjemność z jazdy. Jeśli ciężko Ci się zmusić do siłowni plan na prawdę Ci w tym pomoże.

 3. Polski

  Oliwia

  Zdecydowanie polecam każdemu treningi z Train For Skills. Szybki i stały kontakt z Arturem, plany treningowe ułożone w bardzo ciekawy i wygodny sposób, a co najważniejsze stały progres. Myślę, że jest to idealny wybór, jeśli chcesz zwiększyć swoją moc i wytrzymałość, a co za tym idzie czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze.

 4. Polski

  Aleksander Anusiewicz (zweryfikowany)

  Uważam, że każdy kto chce być coraz lepszy na rowerze powinien pomyśleć o planie treningowym. Plan od Artura jest bardzo ciekawy i przekonałem się nie raz, że bardzo pomaga w rozwoju mojej pasji, do tego ekstra aplikacja, która upraszcza wykonanie treningu.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TFS XC/Maraton

2 reviews for TFS XC/Maraton

 1. Polski

  Marcin (zweryfikowany)

  To co najważniejsze dla mnie w treningach od Artura to fakt, że nie ma nudy, treningi są skuteczne i gdybym wykonywał 100% tego co jest w planie to efekty były by jeszcze lepsze. Bardzo dobrze zaplanowana/przepracowana godzina na treningu. Sezon 2023 zapowiada się bardzo dobrze :)Zdecydowanie polecam TFS

 2. Polski

  Dawid (zweryfikowany)

  Właśnie kończę swój pierwszy miesiąc treningowy z TFS i już nie mogę doczekać się kolejnych 🙂
  Treningi są bardzo urozmaicone co jest dla mnie bardzo ważne.
  Wersje home/gym , rower/bieg = świetna sprawa .
  Polecam każdemu kto chce mieć jeszcze większą frajdę z jazdy na rowerze!

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ebook – Trening siły chwytu w MTB

4 reviews for Ebook - Trening siły chwytu w MTB

 1. Polski

  Michał Serdakowski (zweryfikowany)

  Wartościowe opracowanie bardzo konkretnego zagadnienia, nieoceniona pomoc w tym zakresie, jeżeli ktoś potrzebuje popracować nad chwytem. W książce opisane są również ćwiczenia. Polecam!

 2. Polski

  Litera

  Przede wszystkim świetny pomysł, jeżeli chodzi o tematykę ebooka, siła chwytu to coś bardzo potrzebnego w zjeździe a jednocześnie w internecie brak jest sensownych materiałów o ćwiczeniach, które od razu będą nastawione na kolarstwo górskie. Kawał świetnego materiału! Zdecydowanie polecam!

 3. Polski

  Filip S.

  Zakupiłem ebooka „Trening chwytu w MTB”, ponieważ dłonie wysiadały mi na długich zjazdach. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie opracowanie tego zagadnienia. Nie spodziewałem się tak bardzo rozbudowanej publikacji… iście praca naukowa 🙂 W każdym razie ćwicze od paru tygodni i już widze efekty – na razie w enduro motorowym, bo w rowerowym będę miał okazje sprawdzić dopiero za kilka tygodni w górach.

 4. Polski

  Paweł Wółkiewicz

  Super kompleksowa pozycja. Polecam.

 5. Polski

  Alex Perski (zweryfikowany)

  Dużo wiedzy, przyjemnie napisane, dzięki zdjęciom łatwiej wszystko zrozumieć i przyswoić. Podane są konkretne ćwiczenia na siłę chwytu. Polecam każdemu.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Atlas Ćwiczeń TFS

9 reviews for Atlas Ćwiczeń TFS

 1. Polski

  lukasz (zweryfikowany)

  Atlas jest super. Jestem w szoku jak wiele pracy w niego włożono. Nie jestem trenerem, po prostu układam treningi dla siebie – dzięki atlasowi poznałem sporo nowych ćwiczeń i przede wszystkim poprawiłem metodykę układania sobie planów treningowych. Polecam dosłownie każdemu – niezależnie od stopnia zaawansowania.

 2. Polski

  Przemol93 (zweryfikowany)

  Świetnie skonstruowana platforma z łatwym i szybkim dostępem do wyszukiwania ćwiczeń, która mega ułatwia i przyspiesza proces tworzenia treningów. Arkusze bardzo dopracowane i przejrzyste, polecam!

 3. Polski

  Bazancik (zweryfikowany)

  Jestem pozytywnie zaskoczony, polecam każdemu trenerowi ułatwi prace i poznacie dużo nowych ćwiczeń

 4. Polski

  Asia (zweryfikowany)

  Najlepszy Atlas Ćwiczeń jaki znam. Bardzo pomocny w pracy trenera. Świetnie zorganizowany i przejrzysty. Polecam

 5. Polski

  Oktawiusz (zweryfikowany)

  Dobre narzędzie pracy dla trenera,zawodnika jak i amatora siłowni.
  Fajnie uporządkowane działy,dwie wersje językowe plus dodatki czynią ten produkt wart swych pieniędzy.Polecam! In

 6. Polski

  Piotr Przywara (zweryfikowany)

  Ogromna baza ćwiczeń bardzo przejrzyście uporządkowana dodatkowo arkusze do współpracy z zawodnikami. Świetne narzędzie dla każdego trenera!

 7. Polski

  Magda (zweryfikowany)

  Atlas to Ogromna baza wiedzy. Jasne i krótkie instrukcje. Idealna sprawa dla każdego trenera, ale i sportowców czy amatorów!

 8. Polski

  Wojciech Tokarz (zweryfikowany)

  Moje najlepiej wydane pieniądze w tym miesiącu…. SERIO
  Dużo pracy włożone w atlas. Mega pomocne dla mnie to jest wszystko. Ładnie scalone w jednym pliku
  Polecam

 9. Polski

  Maciek (zweryfikowany)

  Atlas jest git, przy modyfikacji wybranych ćwiczeń nada się również do treningu medycznego.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poleć TFS znajomemu i otrzymaj 20% zniżki!

Poleć znajomemu program treningowy TFS, a w ramach podziękowania Ty i on otrzymacie po 20% zniżki na obecną subskrypcję lub kolejne zamówienie!

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Nasze treningi projektujemy tak, abyś mógł być lepszym zawodnikiem. Ponadto, jeśli uznasz, że treningi nie spełniają Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócimy Ci całość kosztów. W razie pytań napisz do nas lub zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź na sowje pytanie.

Skontaktuj się z nami!

13 + 12 =