Opinie

TRAIN FOR SKILLS

Opinie

Twoja opinia pomoże nam dostarczać lepsze usługi i programy treningowe. Będziemy ogromnie wdzięczni jeśli napiszesz 1-3 zdania co Ci się podoba w naszych treningach lub produktach.

Napisz opinie o treningu TFS, który realizujesz lub o produkcie, który zakupiłeś, a w ramach  podziękowania otrzymasz 5% zniżki na kolejne zamówienie.

Indywidualny program treningowy PRO

2 reviews for Indywidualny program treningowy PRO

 1. Rasťo Baranek

  The training is simple, very effective and variable. Helps me get fit and ready to ride fast down the hill. Good communication with Artur and TrueCoach app helps a lot as well. Very recommended

 2. Kuba

  Jestem mega pozytywnie zaskoczony jakością, różnorodnością treningów. Widzę znaczącą poprawę u siebie. Polecam każdemu, kto chciałby rozwijać swoje możliwości.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Indywidualny program treningowy BASIC

1 review for Indywidualny program treningowy BASIC

 1. Dawid

  Bardzo podoba mi się współpraca z chłopakami z Train For Skills. W pełni indywidualne podejście i super kontakt. Polecam:)

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

TFS Enduro

1 review for TFS Enduro

 1. LP (zweryfikowany)

  Widzę gigantyczny przyrost siły i stabilności na rowerze – do tego gratis dochodzi atletyczna sylwetka 😉 myślałem, że program zaprofituje w fazie przed sezonem ale widzę, że również w jego czasie pozwalają utrzymać wysoką formę. Dzieki zróżnicowaniu ćwiczeń nie ma mowy o nudzie i ciągle są wyzwania!

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

TFS Downhill

1 review for TFS Downhill

 1. Wojtek Czermak (zweryfikowany)

  Prosty plan treningowy, który podpasuje każdemu. Nie nudzi się i zdecydownie poprawia zdolność jazdy na rowerze. Od razu czuć większą pewność i przyjemność z jazdy. Jeśli ciężko Ci się zmusić do siłowni plan na prawdę Ci w tym pomoże.

 2. Oliwia

  Zdecydowanie polecam każdemu treningi z Train For Skills. Szybki i stały kontakt z Arturem, plany treningowe ułożone w bardzo ciekawy i wygodny sposób, a co najważniejsze stały progres. Myślę, że jest to idealny wybór, jeśli chcesz zwiększyć swoją moc i wytrzymałość, a co za tym idzie czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze.

 3. Aleksander Anusiewicz (zweryfikowany)

  Uważam, że każdy kto chce być coraz lepszy na rowerze powinien pomyśleć o planie treningowym. Plan od Artura jest bardzo ciekawy i przekonałem się nie raz, że bardzo pomaga w rozwoju mojej pasji, do tego ekstra aplikacja, która upraszcza wykonanie treningu.

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

TFS XC/Maraton

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „TFS XC/Maraton”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ebook – Trening siły chwytu w MTB

1 review for Ebook - Trening siły chwytu w MTB

 1. Alex Perski (zweryfikowany)

  dużo wiedzy przyjemnie napisane dzięki zdjęcią łatwiej wszystko zrozumieć i przyswoić. Podane są konkretne ćwiczenia na siłę chwytu. polecam każdemu

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Atlas Ćwiczeń TFS

Recenzje

Napisz pierwszą opinię o „Atlas Ćwiczeń TFS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polecaj TFS i zgarnij 20% zniżki

Poleć znajomemu program treningowy TFS lub inny nasz produkt, a w ramach podziękowania Ty i on otrzymacie po 20% zniżki na obecną subskrypcję lub kolejne zamówienie! Możesz wysłać zaproszenie przez Facebooka lub na maila.

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Nasze treningi projektujemy tak, abyś mógł być lepszym zawodnikiem. Ponadto, jeśli uznasz, że treningi nie spełniają Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócimy Ci całość kosztów. W razie pytań napisz do nas lub zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź na sowje pytanie.

Skontaktuj się z nami!

10 + 8 =