TEAM

TRAIN FOR SKILLS

TEAM

Początkowo Train For Skills to był jednoosobowy blog tworzony dla zajawki. Z czasem pojawiły się współprace, przyjaźnie i w końcu ukształtował się team. Nie byłoby nas gdyby nie zawodnicy, którzy nam zaufali.

Artur Hryszko - Head Coach

11 lat jako zawodnik pozwoliło mi poznać kolarstwo górskie od podszewki. Fascynują mnie ludzkie możliwości i to jak wiele możemy z nich wydobyć i przenieść na sport. Między innymi, dlatego zdecydowałem się stworzyć projekt Train For Skills, którego celem jest rozwój sportowy pasjonatów MTB.

Do teraz naszym programom treningowym zaufało ponad 500 osób z całej Polski, a także pojawiły się osoby z USA, Słowacji, Czech i Australii.

Na co dzień prowadzę treningi przygotowania motorycznego, odpowiadam za programowanie treningowe naszych podopiecznych oraz przygotowuję merytoryczne treści na naszego bloga.

Wiktor Jurkowski - Trener

Zawodnik oraz trener przygotowania motorycznego związany z Train For Skills od 2021 roku. Wiktor posiada przede wszystkim ogromną pasję, zaangażowanie i wiedzę, która pozwala mu efektywnie pracować z każdym podopiecznym. Duże doświadczenie w MTB sprawia, że wie z czym zmagają się zawodnicy podczas treningów i startów.

Trener Wiktor pomoże Ci od początku Twojej przygody z treningiem aż po starty w zawodach i poważne ściganie.

Na co dzień odpowiada za prowadzenie treningowe podopiecznych TFS, a także jest autorem części artykułów na naszym blogu.

 

Nasi ludzie

Sławek łukasik

Yeti Factory Team

RASTO BARANEK

Kellys Factory Racing

Piotr Krajewski

Piotr Krajewski

Dartmoor Team

Damian konstanty

Gravity Revolt

Wojtek czermak

NS Bike

Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a jego treningi nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza dała mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławek Łukasik

Partnerzy