TFS Enduro

TRAIN FOR SKILLS

PROGRAM TRENINGOWY TFS Enduro

Enduro to jedna z bardziej, o ile nie najbardziej, wymagających odmian kolarstwa. Stawia przed nami ogromne wyzwania fizyczne jakimi są; siła aby utrzymać i kontrolować rower podczas zjazdu, wytrzymałość – czyli zdolność do dłuższej jazdy bez zmęczenia. TFS Enduro to plan, kótry nie tylko poprawi Twoją ogólną sprawność i ruchomość, ale przede wszystkim siłę i wytrzymałość potrzebną w Enduro. Na koniec dnia będziesz w stanie dłużej kontrolować rower oraz będziesz jeździł szybciej i lepiej.

Użyj kodu ZIMA2022 i zyskaj 40% zniżki na pierwszy miesiąc treningów!

Promocja wygaśnie za:

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

Dla kogo przeznaczone są treningi?

Dla każdej osoby, która chce poprawić swoją sprawność i umiejętności jazdy w Enduro/MTB. Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym kolarzem czy dopiero zaczynasz. Treningi są skalowane, dlatego łatwo dostosujesz poziom do swoich możliwości. 

Wiem jak ważny jest Twój czas, dlatego treningi zaprojektowaliśmy tak, abyś uzyskał jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

99,00  / miesiąc z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Trening na siłowni lub w domu

W planie otrzymasz dwie wersje treningu siłowego: w domu bez sprzętu i na siłownie. TFS Enduro zawiera 2 treningi siłowe priorytetowe plus trzeci dodatkowy.

Treningi wydolnościowe

Plan uwzględnia 2 treningi wytrzymałościowe na rowerze w tygodniu. Jeśli nie masz możliwości wyjścia na rower przygotowałem zamienniki (rower stacjonarny/trenażer, bieg, wioślarz)

Elastyczny plan

Plan zakłada minimum 2 treningi w tygodniu i maksimum 6 treningów w tygodniu. W zależności od poziomu zaawansowania i dostępnego czasu, Ty wybierasz ile ich wykonasz.

Efekty

Ciesz się z efektów treningowych podczas jazdy na rowerze. Nigdy więcej bólu rąk, nóg i zadyszki. Jeśli będziesz przestrzegał planu i nie zobaczysz postępów, zwrócę Ci pieniądze.

Jak to działa?

1. Dołącz do wybranego programu treningowego

2. Zaloguj się do platformy treningowej oraz aplikacji mobilnej

3. Wykonaj treningi testowe, zobacz na jakim poziomie jesteś i skorzystaj z moich wskazówek

4. Wybierz trening na dziś (siłowy lub rowerowy)

5. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i poprawiaj wyniki!

Wiem, że ciężko jest trenować cały rok, dlatego subskrypcje możesz anulować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz.

Co mówią zawodnicy

Z Train For Skills trenuje już 3 lata. Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławek Łukasik

NS Bikes Factory Racing Team

Nie będę się długo rozpisywał. Artur to osoba z ogromonym doświadczeniem i wiedzą, która zagwarantowała mi bardzo szybki progress w treningu. Jego ambicja i pasja z jaką do tego podchodzi czyni cuda. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom!

Damian Konstanty

Gravity Revolt / Downhill

Artur to wspaniały trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pasją i zrozumieniem. Można zawsze liczyć na jego wsparcie i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Współpracuje z TFS od października 2018 roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam Train For Skills każdemu kto chce podnieść swój poziom sportowy!

Patryk Pastusiak

Zawodnik DH

Mega profesjonalne i indywidualne podejście do treningu, pełna konsultacja przed stworzeniem planu. Artur ma naprawdę dużą i uniwersalną wiedzę na temat doboru ćwiczeń oraz technik i metod, które pomagają zwiększyć efektywność treningu. Na pewno będę dalej korzystał z jego porad!

Krzysztof Pałys

Zawodnik Enduro

Więcej frajdy z jazdy!

 

Znasz to uczucie kiedy słaba kondycja lub brak dostatecznej siły pozbawia Cię przyjemności z jazdy?

Sam z tym kiedyś walczyłem i wiem jakie jest to frustrujące. Dzięki treningom zawartym w TFS Enduro zwiększysz swoją wydolność oraz siłę specyficzną dla wysiłku w Enduro. Będziesz mógł zapomnieć o „zadyszce”, bólu rąk oraz nóg podczas jazdy.

Treningi, które daję efekty

 

Kochasz rower i chcesz spędzać na nim jak najwięcej czasu. Dlatego naszym zadaniem nie jest zasypywanie Cię treningami, ale przygotowanie treningów, które działają i są przyjemne do wykonywania.

Dzięki wersji Home oraz Gym masz możliwość wybrania treningów w domu lub na siłowni. Możesz również łączyć te dwie formy. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować treningi do swojego trybu życia i utrzymasz systematyczność.

 

BONUS #1

Prawidłowe odżywianie to jeden z kluczowych elementów, który przyśpieszy Twoje efekty treningowe. Dlatego dołączając do jednego z naszych programów otrzymasz za darmo Ebooka, w którym znajdziesz informacje o tym jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, rozkład makroskładników, wpłwy pokarmów na Twoją wydolności oraz jakie posiłki spożywać dla lepszych efektów.

Cena Ebooka poza programem wynosi 100 zł, ale dołączając do porgramu otrzymasz go bezpłatnie.

BONUS #2

Dołączając do subskrypcji programu treningowego TFS Downhill lub TFS Enduro otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla naszych podopiecznych. Znajdziesz tam masę przydatnych wskazówek, wsparcie innych trenujących i oczywiście moją pomoc. Zobaczysz ilu nas jest i jak treningi pomogły wielu zawodnikom.

Dołączenie do grupy poza programem jest niemożliwe.

100% Satysfakcji

Dołączając do subskrypcji nic nie ryzykujesz. Możesz zrezygnować z niej i dołączyć w każdej chwili. Ponadto, jeśli zastosujesz treningi i nie będziesz widział efektów zwrócę Ci 100% pieniądzy.

DOŁĄCZ TERAZ!

Bez względu na to czy jesteś zawodowcem startującym co weekend w wyścigach czy ambitnym amatorem, czas dla nas wszystkich jest najważniejszy. Z tego powodu nasze programy treningowe świetnie wpasują się w Twój grafik i styl życia. Zamiast „zajeżdżać” się co trening, trenujemy skutecznie i mądrze, dzięki czemu unikniesz przemęczenia i spędzisz więcej czasu na rowerze.

99,00  / miesiąc z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym

Użyj kodu ZIMA2022 i zyskaj 40% zniżki na pierwszy miesiąc treningów!

Promocja wygaśnie za:

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

Train For Skills

ENDURO

Ten program treningowy to swojego rodzaju „win-win”, ponieważ nie tylko stajesz się sprawniejszy i silniejszy, ale cała Twoje praca przełoży się na wyniki na rowerze. Poczujesz różnice w swojej wytrzymałości i zdobędziesz kontrolę nad rowerem. To jest Twój czas, nie zmarnuj go!

99,00  / miesiąc z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym

Dlaczego warto?

 

Realna wartość całego programu treningowego TFS Enduro to ponad 700 zł.

✔️ Treningi siłowe w wersji GYM – na siłownie (150 zł)

✔️ Treningi siłowe w wersji HOME – bez sprzętu (150 zł)

✔️ Treningi wytrzymałościowe w 3 opcjach – rower/trenażer, bieg, ergometr wioślarski (150 zł)

✔️ Sesje mobility & stretching (100 zł)

✔️ Krótkie wskazówki treningowe w każdą niedzielę (50 zł)

✔️ Bonus #1 – Ebook „Prawidłowe odżywianie treningowe” (100 zł)

✔️ Bonus #2 – Dostęp do prywatnej grupy treningowej na FB (bezcenne)

✔️ Wsparcie trenera w razie potrzeby (bezcenne)

W ramach dołączenia do programu otrzymujesz to wszystko w cenie 99 zł / miesiąc!

 

Zobacz również:

TFS Downhill

99,00  / miesiąc z 7-dniowym bezpłatnym okresem próbnym

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Pamiętaj, że pomimo subskrypcji i podpięcia swojej karty możesz zrezygnować w każdej chwili. Ponadto, jeśli uznasz, że trening nie spełnił Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócę Ci całość kosztów. Jeśli w FAQ nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas!

Skontaktuj się z nami!

3 + 2 =