TFS Enduro

TRAIN FOR SKILLS

PROGRAM TRENINGOWY TFS Enduro

Enduro to jedna z bardziej, o ile nie najbardziej, wymagających odmian kolarstwa. Stawia przed nami ogromne wyzwania fizyczne jakimi są; siła aby utrzymać i kontrolować rower podczas zjazdu, wytrzymałość – czyli zdolność do dłuższej jazdy bez zmęczenia. TFS Enduro to plan, który nie tylko poprawi Twoją ogólną sprawność i ruchomość, ale przede wszystkim siłę i wytrzymałość potrzebną w Enduro. Na koniec dnia będziesz w stanie dłużej kontrolować rower oraz będziesz jeździł szybciej i lepiej.

Dla kogo przeznaczone są treningi?

Dla każdej osoby, która chce poprawić swoją sprawność i umiejętności jazdy w Enduro MTB. Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym kolarzem czy dopiero zaczynasz. Treningi są skalowane, dlatego łatwo dostosujesz poziom do swoich możliwości. Ponadto, stosujemy wersje alternatywne ćwiczeń biorąc pod uwagę płeć i możliwości sprzętowe, dzięki czemu możesz dostosować plan pod siebie. 

Wiemy również jak ważny jest Twój czas, dlatego treningi zaprojektowaliśmy tak, abyś uzyskał/a jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Trening na siłowni lub w domu

W planie otrzymasz dwie wersje treningu siłowego: „Gym” na siłownie oraz „Home” w domu z minimalnym sprzętem. TFS Enduro zawiera 2 treningi siłowe priorytetowe oraz trzeci dodatkowy.

Treningi wydolnościowe

Plan uwzględnia 2 treningi wytrzymałościowe na rowerze w tygodniu. Jeśli nie masz możliwości wyjścia na rower przygotowaliśmy zamienniki (rower stacjonarny, trenażer, bieg lub wioślarz)

Elastyczny plan

Plan zakłada minimum 2 treningi w tygodniu i maksimum 6 treningów w tygodniu. W zależności od poziomu zaawansowania i dostępnego czasu, Ty wybierasz ile ich wykonasz.

Efekty

Ciesz się z efektów treningowych podczas jazdy na rowerze. Nigdy więcej bólu rąk, nóg i zadyszki. Jeśli będziesz przestrzegał planu i nie zobaczysz postępów, zwrócimy Ci pieniądze.

Jak to działa?

1. Dołącz do wybranego programu treningowego

2. Zaloguj się do naszej aplikacji treningowej

3. Wykonaj treningi testowe, zobacz na jakim poziomie jesteś i przejdź do głównego programu treningowego

4. Wybierz trening na dziś (siłowy lub rowerowy)

5. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i poprawiaj wyniki!

Wiemy, że ciężko jest trenować cały rok, dlatego subskrypcje możesz anulować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz.

PERIODYZACJA 365

Treningi programowane są zgodnie z periodyzacją rocznego planu treningowego. Oznacza to, że trwają cały rok. Dzięki temu bez względu na to kiedy dołączysz do programu otrzymasz treningi adekwatne do okresu w sezonie. W każdym treningu przygotowaliśmy również regresje i ćwiczenia alternatywne. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez względu na jakim poziomie jesteś i jaką porę roku mamy wykorzystasz treningi w 100%.

FUNKCJONALNA SIŁA

Zbuduj funkcjonalną siłę mięśniową, która sprawi, że żadna przeszkoda na trasie nie zdoła Cię powstrzymać.

SZYBKOŚĆ

Szybkość to zdolność, którą można wytrenować! Nasze treningi pomogą Ci uzyskać wyższe prędkości przy jednocześnie większej kontroli nad rowerem.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Pozbądź się zadyszki i palących mięśni. Dzięki treningom zbudujesz wytrzymałość, która pozwoli Ci utrzymać koncentrację cały dzień.

Więcej frajdy z jazdy!

Znasz to uczucie kiedy słaba kondycja lub brak dostatecznej siły pozbawia Cię przyjemności z jazdy?

Sam z tym kiedyś walczyłem i wiem jakie jest to frustrujące. Dzięki treningom zawartym w TFS Enduro zwiększysz swoją wydolność oraz siłę specyficzną dla wysiłku w Enduro. Będziesz mógł zapomnieć o „zadyszce”, bólu rąk oraz nóg podczas jazdy.

Treningi, które dajĄ efekty

Kochasz rower i chcesz spędzać na nim jak najwięcej czasu. Dlatego naszym zadaniem nie jest zasypywanie Cię treningami, ale przygotowanie treningów, które działają i są przyjemne do wykonywania.

Dzięki wersji Home oraz Gym masz możliwość wybrania treningów w domu lub na siłowni. Możesz również łączyć te dwie formy. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować treningi do swojego trybu życia i utrzymasz systematyczność.

 

Trenuj i ciesz się z efektów. My zajmiemy się resztą.

Jesteśmy Twoim trenerem. Przewodnikiem. Mentorem. Zadbamy o wszystkie szczegóły techniczne, abyś Ty nie musiał się martwić. Ty rób tylko jedną rzecz. Podążaj za planem treningowym. Jesteś w dobrych rękach!  

Co mówią zawodnicy

Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Sławek Łukasik

Yeti Factory Team

Nie będę się długo rozpisywał. Artur to osoba z ogromonym doświadczeniem i wiedzą, która zagwarantowała mi bardzo szybki progress w treningu. Jego ambicja i pasja z jaką do tego podchodzi czyni cuda. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom!

Damian Konstanty

Gravity Revolt / Downhill

Artur to wspaniały trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pasją i zrozumieniem. Można zawsze liczyć na jego wsparcie i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Współpracuje z TFS od października 2018 roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam Train For Skills każdemu kto chce podnieść swój poziom sportowy!

Patryk Pastusiak

Zawodnik DH

Mega profesjonalne i indywidualne podejście do treningu, pełna konsultacja przed stworzeniem planu. Artur ma naprawdę dużą i uniwersalną wiedzę na temat doboru ćwiczeń oraz technik i metod, które pomagają zwiększyć efektywność treningu. Na pewno będę dalej korzystał z jego porad!

Krzysztof Pałys

Zawodnik Enduro

100% Satysfakcji

Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz. Ponadto, jeśli zastosujesz treningi i nie będziesz widział efektów zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

DOŁĄCZ TERAZ!

Bez względu na to czy jesteś zawodowcem startującym co weekend w wyścigach czy ambitnym amatorem, czas dla nas wszystkich jest najważniejszy. Z tego powodu nasze programy treningowe świetnie wpasują się w Twój grafik i styl życia. Zamiast „zajeżdżać” się co trening, trenujemy skutecznie i mądrze, dzięki czemu unikniesz przemęczenia i spędzisz więcej czasu na rowerze.

Train For Skills

ENDURO

Ten program treningowy to swojego rodzaju „win-win”, ponieważ nie tylko stajesz się sprawniejszy i silniejszy, ale cała Twoja praca przełoży się na wyniki na rowerze. Poczujesz różnice w swojej wytrzymałości i zdobędziesz kontrolę nad rowerem. Wybierz swój plan i dołącz do nas!

Każdy z powyższych planów zawiera bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

FAQ

Czy treningi nie będą dla mnie za trudne?

W każdym treningu istnieje możliwość skalowania poziomu ćwiczeń. Jeśli uznasz, że nie jesteś w stanie wykonać jakiegoś ruchu, możesz skorzystać z alternatywnego ćwiczenia. Dzięki temu możesz być pewny, że skorzystasz z naszych treningów bez względu na swój poziom zaawansowania.

Dodatkowo w ramach każdego programu treningowego otrzymujesz również plan TFS Intro, który przeznaczony jest dla osób początkujących. Dzięki niemu nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia, przejdziesz podstawową progresję i przygotujesz się do programu głównego.

Co jest mi potrzebne do treningów?

W ramach programu treningowego otrzymujesz 2 wersje treningów siłowych: Gym oraz Home. To Ty decydujesz, który plan będziesz wykonywać. Możesz trzymać się jednego z nich lub mieszać w ciągu tygodnia. Na siłowni wykorzystujemy podstawowy sprzęt taki jak sztangę, hantle, kettlebells, drążek, box, kółka gimnastyczne lub TRX. Natomiast do treningów w wersji „Home” nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Większość ćwiczeń wykonasz tylko z własną masą ciała, ale dodatkowe akcesoria jak gumy oporowe, hantle lub drążek są mile widziane 😉

Treningi wytrzymałościowe projektujemy z myślą o rowerze lub na trenażer. Alternatywną opcją jest bieganie, Airbike lub ergometr wioślarski.

Który program treningowy wybrać?

Zacznij od zadania sobie pytania jaka dyscyplina jest Twoim priorytetem i wybierz odpowiednią. Jeśli uprawiasz więcej niż jedną np. Downhill i Enduro wtedy wybierz ten, który przygotowuje do dłuższych wysiłków – w tym wypadku to jest TFS Enduro. Natomiast jeśli masz niestandardowe potrzeby i chciałbyś mieć więcej uwagi od trenera, to wybierz plan indywidualny.

Jak mogę anulować subskrypcję?

Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili logując się na „Moje konto”. Na tej stronie będziesz widział obecnie zakupione programy i możesz w pełni nimi zarządzać, prosto i wygodnie. Jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu Train For Skills nie jest dla Ciebie możesz zrezygnować z subskrypcji w ten sam dzień w kilka sekund.

Zobacz również:

TFS Downhill

Masz pytanie?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Nasze treningi projektujemy tak, abyś mógł być lepszym zawodnikiem. Ponadto, jeśli uznasz, że treningi nie spełniają Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócimy Ci całość kosztów. W razie pytań napisz do nas lub zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź na sowje pytanie.

Skontaktuj się z nami!

1 + 14 =