TFS Downhill

TRAIN FOR SKILLS

PROGRAM TRENINGOWY TFS DOWNHILL

Kolarstwo zjazdowe w dzisiejszych czasach wymaga od nas ponadprzeciętnych zdolności fizycznych. Downhill to mix specyficznej siły, wydolności, sprawności, koncentracji i umiejętności technicznych. Nasz program zaprojektowaliśmy tak, aby połączyć te wszystkie elementy i przygotować Cię na najtrudniejsze trasy. Treningi pomogą Ci wyeliminować ból mięśni i zadyszkę, jednocześnie pozwalając skupić się na jeździe i swoich umiejętnościach jazdy.

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która chce poprawić swoją sprawność i umiejętności jazdy w Downhill’u. Bez względu na to czy jesteś zaawansowanym kolarzem czy dopiero zaczynasz. Treningi są skalowane, dlatego łatwo dostosujesz poziom do swoich możliwości. Dodatkowo w każdym treningu uwzględniamy ćwiczenia alternatywne, uwzględniające płeć i możliwości sprzętowe, dzięki czemu możesz wybrać jaki rodzaj ćwiczenia wykonasz.

Wiem jak ważny jest Twój czas, dlatego treningi zaprojektowaliśmy tak, abyś uzyskał jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Trenuj na siłowni lub w domu

W planie otrzymasz dwie wersje treningu siłowego – plan do wykonania w domu bez sprzętu (TFS Home) i plan na siłownie (TFS Gym). TFS Downhill zawiera 2 treningi siłowe priorytetowe plus trzeci dodatkowy.

Treningi wydolnościowe

Plan uwzględnia 2 treningi wytrzymałościowe na rowerze w tygodniu. Jeśli nie masz możliwości jazdy na rowerze to skorzystaj z wersji alternatywnych jak bieg, trenażer lub inne sprzęt cardio.

Elastyczny plan

Plan zakłada minimum 2 treningi w tygodniu i maksimum 6 treningów w tygodniu. W zależności od poziomu zaawansowania i dostępnego czasu, Ty wybierasz ile ich wykonasz.

Efekty

Ciesz się z efektów treningowych podczas jazdy na rowerze. Nigdy więcej bólu rąk, nóg i zadyszki. Jeśli będziesz przestrzegał planu i nie zobaczysz postępów, zwrócimy Ci pieniądze.

Jak to działa?

1. Dołącz do wybranego programu treningowego

2. Zaloguj się do naszej aplikacji treningowej

3. Wykonaj treningi testowe i sprawdź poziom swojej sprawności

4. Wybierz trening na dziś (rower lub siłownia)

5. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i poprawiaj wyniki!

Wiemy, że ciężko jest trenować cały rok, dlatego subskrypcje możesz anulować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz.

PERIODYZACJA 365

Treningi programowane są zgodnie z periodyzacją rocznego planu treningowego. Oznacza to, że trwają cały rok. Dzięki temu bez względu na to kiedy dołączysz do programu otrzymasz treningi adekwatne do okresu w sezonie. W każdym treningu przygotowaliśmy również regresje i ćwiczenia alternatywne. Dzięki takiemu rozwiązniu bezwzględu na jakim poziomie jesteś i jaki okres sezonu mamy wykorzystasz treningi w 100%.

SIŁA FUNKCJONALNA

Zbuduj funckjonalną siłę, dzięki której żadna przeszkoda na trasie Cię nie powstrzyma!

SZYBKOŚĆ

Szybkość to umiejętność, którą można wytrenować! Treningi pomogą Ci jeździć szybciej i lepiej panować nad rowerem.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Pozbądź się zadyszki i palących mięśni. Dzięki treningom zbudujesz wytrzymałość, która pozwoli Ci utrzymać koncentrację cały dzień.

Więcej frajdy z jazdy!

Znasz to uczucie kiedy brak odpowiedniej siły i kondycji pozbawia Cię przyjemności z jazdy?

Sam z tym kiedyś walczyłem i wiem jakie jest to frustrujące. Dzięki treningom zawartym w programie TFS Downhill poprawisz swoją wydolność i siłę specyficzną podczas zjazdu. Zapomnisz o zadyszce, bólu rąk, palących udach i w końcu skupisz się na jeździe!

TRENINGI KTÓRE DAJĘ EFEKTY

Kochasz jeździć na rowerze i chcesz spędzić na nim jak najwięcej czasu. Dlatego naszym celem nie jest przytłoczenie cię ilością treningów, ale przygotowanie treningów, które działają i wykonasz je z uśmiechem na twarzy. 

Dzięki wersji Home i Gym możesz wybrać w jakiej formie i gdzie wykonasz trening. Możesz nawet łączyć te dwie formy. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować treningi do swojego trybu życia i utrzymasz systematyczność.

 

Trenuj i ciesz się z efektów. My zajmiemy się resztą.

Jesteśmy Twoim trenerem. Przewodnikiem. Mentorem. Zadbamy o wszystkie szczegóły techniczne, abyś Ty nie musiał się martwić. Ty rób tylko jedną rzecz. Podążaj za planem treningowym. Jesteś w dobrych rękach!  

CO MÓWIĄ ZADOWNICY?

Artur dopasował plan treningowy do moich wymagań, a treningi, które mi rozpisuje nie są nudne i przede wszystkim dają duży progres. Kontakt z Arturem jest bardzo dobry, a jego wiedza daje mi 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce trenować i jeździć szybciej!

Slawek Lukasik

Yeti Factory Team

Nie będę się długo rozpisywał. Artur to osoba z ogromonym doświadczeniem i wiedzą, która zagwarantowała mi bardzo szybki progress w treningu. Jego ambicja i pasja z jaką do tego podchodzi czyni cuda. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom!

Damian Konstanty

Gravity Revolt / Downhill

Artur to wspaniały trener, który do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie, z pasją i zrozumieniem. Można zawsze liczyć na jego wsparcie i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Współpracuje z TFS od października 2018 roku i jestem bardzo zadowolony. Polecam Train For Skills każdemu kto chce podnieść swój poziom sportowy!

Patryk Pastusiak

Downhill Rider

Mega profesjonalne i indywidualne podejście do treningu, pełna konsultacja przed stworzeniem planu. Artur ma naprawdę dużą i uniwersalną wiedzę na temat doboru ćwiczeń oraz technik i metod, które pomagają zwiększyć efektywność treningu. Na pewno będę dalej korzystał z jego porad!

Krzysztof Palys

Enduro Rider

100% SATYSFAKCJI

Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili i dołączyć z powrotem kiedy tylko chcesz. Ponadto, jeśli zastosujesz treningi i nie będziesz widział efektów zwrócimy Ci 100% pieniędzy.

DOŁĄCZ TERAZ!

Bez względu na to czy jesteś zawodowcem startującym co weekend w wyścigach czy ambitnym amatorem, czas dla nas wszystkich jest najważniejszy. Z tego powodu nasze programy treningowe świetnie wpasują się w Twój grafik i styl życia. Zamiast „zajeżdżać” się co trening, trenujemy skutecznie i mądrze, dzięki czemu unikniesz przemęczenia i spędzisz więcej czasu na rowerze.

Train For Skills

DOWNHILL

Ten program treningowy to swojego rodzaju „win-win”, ponieważ nie tylko stajesz się sprawniejszy i silniejszy, ale cała Twoja praca przełoży się na wyniki na rowerze. Poczujesz różnice w swojej wytrzymałości i zdobędziesz kontrolę nad rowerem. Wybierz swój plan i dołącz do nas!

Każdy z powyższych planów zawiera bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

FAQ

Czy treningi nie będą dla mnie za trudne?

W każdym treningu istnieje możliwość skalowania poziomu ćwiczeń. Jeśli uznasz, że nie jesteś w stanie wykonać jakiegoś ruchu, możesz skorzystać z alternatywnego ćwiczenia. Dzięki temu możesz być pewny, że skorzystasz z naszych treningów bez względu na swój poziom zaawansowania.

Dodatkowo w ramach każdego programu treningowego otrzymujesz również plan TFS Intro, który przeznaczony jest dla osób początkujących. Dzięki niemu nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia, przejdziesz podstawową progresję i przygotujesz się do programu głównego.

Co jest mi potrzebne do treningów?

W ramach programu treningowego otrzymujesz 2 wersje treningów siłowych: Gym oraz Home. To Ty decydujesz, który plan będziesz wykonywać. Możesz trzymać się jednego z nich lub mieszać w ciągu tygodnia. Na siłowni wykorzystujemy podstawowy sprzęt taki jak sztangę, hantle, kettlebells, drążek, box, kółka gimnastyczne lub TRX. Natomiast do treningów w wersji „Home” nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Większość ćwiczeń wykonasz tylko z własną masą ciała, ale dodatkowe akcesoria jak gumy oporowe, hantle lub drążek są mile widziane 😉

Treningi wytrzymałościowe projektujemy z myślą o rowerze lub na trenażer. Alternatywną opcją jest bieganie, Airbike lub ergometr wioślarski.

Który program treningowy wybrać?

Zacznij od zadania sobie pytania jaka dyscyplina jest Twoim priorytetem i wybierz odpowiednią. Jeśli uprawiasz więcej niż jedną np. Downhill i Enduro wtedy wybierz ten, który przygotowuje do dłuższych wysiłków – w tym wypadku to jest TFS Enduro. Natomiast jeśli masz niestandardowe potrzeby i chciałbyś mieć więcej uwagi od trenera, to wybierz plan indywidualny.

Jak anulować subskrypcję?

Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili logując się na „Moje konto”. Na tej stronie będziesz widział obecnie zakupione programy i możesz w pełni nimi zarządzać, prosto i wygodnie. Jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu Train For Skills nie jest dla Ciebie możesz zrezygnować z subskrypcji w ten sam dzień w kilka sekund.

Zobacz również:

TFS Enduro

Masz pytania?

Wciąż nie jesteś pewien jaki plan wybrać? Nasze treningi projektujemy tak, abyś mógł być lepszym zawodnikiem. Ponadto, jeśli uznasz, że treningi nie spełniają Twoich wymagań i nie widzisz rezultatów, zwrócimy Ci całość kosztów. W razie pytań napisz do nas lub zajrzyj do FAQ i znajdź odpowiedź na sowje pytanie.

Skontaktuj się z nami!

12 + 1 =