Review

TRAIN FOR SKILLS

Review

Your feedback will help us provide better services and training programs. We would be extremely grateful if you write 1-3 sentences what you like about our trainings or products.

Write reviews about the TFS training program you are doing or the product you have purchased, and as a thank you, you will receive a 5% discount on your next order.

Individual Training Program PRO

3 reviews for Individual Training Program - PRO

 1. TFS Enduro

  Po wykonaniu 100 treningów mogę naprawdę ogromnie polecić programy TFS. Treningi są ciekawe, nie nudzą się, wszystko dokładnie opisane, w razie wątpliwości szybki kontakt z Trenerem. Super sprawa z wersją gym i home, ja np. wykonuje treningi w domu i widzę bardzo duży progres. Wielka piątka i na pewno będę trenować dalej z TFS.

 2. Rasťo Baranek

  The training is simple, very effective and variable. Helps me get fit and ready to ride fast down the hill. Good communication with Artur and TrueCoach app helps a lot as well. Very recommended

 3. Kuba

  (translated)

  I am positively surprised by the quality and variety of training program. I can see a significant improvement in myself. I recommend it to anyone who would like to develop their capabilities.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Individual Training Program BASIC

1 review for Individual Training Program - BASIC

 1. Dawid

  (translated)

  I really like working with the guys from Train For Skills. Fully individual approach and great contact. I recommend them:)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TFS Enduro

6 reviews for TFS Enduro

 1. 45stopni (verified owner)

  Po 31 odbytych treningach czuje ze posuwam się do przodu. Treningi ciekawe, idealne długościowo dopasowane do moich możliwości czasowych.

 2. Arek (verified owner)

  Jestem bardzo zadowolony z treningów i za każdym razem odczuwam ich pozytywny wpływ na to jak się czuję. Polecam każdemu kto chce się rozwijać w MTB, ale nie wie jak się przygotować fizycznie. Polecam

 3. Janek (izerjan)

  Jestem z TFS już jakieś prawie 2 lata. I indywidualnie, i teraz na treningu TFS Enduro. Treningi są dobrze zróżnicowane, dają wycisk. Za każdym razem wiem co mam robić na siłowni lub w domu, a nie potrzebuje za każdym razem trenera przy sobie. Elastyczność jest drugim największym atutem tej formy treningu. Na przykład jak masz dwójkę małych dzieci i chcesz dobrze trenować! Nie ma wymówek, że czasu nie ma, zawsze się znajdzie! :)))) A większość sezonu rozwalony przez kontuzję, ale dzięki TFS, prawie tego nie odczułem. POLECAM , BARDZO POLECAM!!!!!

 4. 45stopni (verified owner)

  Bardzo podoba mi się zwięzła firma każdego treningu. Wystarczy godzinka żeby się dobrze zmęczyć. Polecam każdemu kto chce utrzymać dobrą formę i poprawić swoje osiągi na rowerze.

 5. Michał Słowikowski (verified owner)

  No nie da się lepiej wydać tej stówy, no nie da się. Co tu dużo gadać. Jestem amatorem, który mieszka daleko od gór, a mimo wszystko cisnę te treningi. Są znakomite i uderzają w moje słabe punkty, a jest ich wiele. Train or die!

 6. Jacek (verified owner)

  Siemanko, już prawie 100 treningów za mną, więc mogę się wypowiedzieć w pełni. Urozmaicone i ciekawe zestawy dzięki czemu nie mogę się doczekać kolejnego tereningu. Moja siła i wytrzymałość jest nieporównywalna do tego co było na początku. Mobilność i ruchomość również mega poprawiona. Tak więc zostaje na dłużej 😃. TFS Enduro 💪

 7. LP (verified owner)

  (translated)

  I can see a huge increase in strength and stability on the bike – plus I’m starting to see athletic shape 😉 I thought that the program would be profitable only in the pre-season phase, but I can see that it also allows you to stay in good shape during the season. Thanks to the variety of exercises, there is no question of boredom and there are always challenges!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TFS Downhill

3 reviews for TFS Downhill

 1. Bjunonek (verified owner)

  Trenuję z tfs już 11 miesięcy i muszę powiedzieć, że oprócz formy na rowerze idzie zbudować również dobrą sylwetkę 🙂

 2. Wojtek Czermak (verified owner)

  Prosty plan treningowy, który podpasuje każdemu. Nie nudzi się i zdecydownie poprawia zdolność jazdy na rowerze. Od razu czuć większą pewność i przyjemność z jazdy. Jeśli ciężko Ci się zmusić do siłowni plan na prawdę Ci w tym pomoże.

 3. Oliwia

  Zdecydowanie polecam każdemu treningi z Train For Skills. Szybki i stały kontakt z Arturem, plany treningowe ułożone w bardzo ciekawy i wygodny sposób, a co najważniejsze stały progres. Myślę, że jest to idealny wybór, jeśli chcesz zwiększyć swoją moc i wytrzymałość, a co za tym idzie czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze.

 4. Aleksander Anusiewicz (verified owner)

  (translated)

  I believe that anyone who wants to get better on a bike should think about a training program. Arthur’s plan is very interesting and I have found out more than once that it helps a lot in the development of my passion, plus there is a great training app that simplifies the process.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Exercises Atlas

4 reviews for TFS Exercise Atlas

 1. Oktawiusz (verified owner)

  Dobre narzędzie pracy dla trenera,zawodnika jak i amatora siłowni.
  Fajnie uporządkowane działy,dwie wersje językowe plus dodatki czynią ten produkt wart swych pieniędzy.Polecam! In

 2. Piotr Przywara (verified owner)

  Ogromna baza ćwiczeń bardzo przejrzyście uporządkowana dodatkowo arkusze do współpracy z zawodnikami. Świetne narzędzie dla każdego trenera!

 3. Magda (verified owner)

  Atlas to Ogromna baza wiedzy. Jasne i krótkie instrukcje. Idealna sprawa dla każdego trenera, ale i sportowców czy amatorów!

 4. Wojciech Tokarz (verified owner)

  Moje najlepiej wydane pieniądze w tym miesiącu…. SERIO
  Dużo pracy włożone w atlas. Mega pomocne dla mnie to jest wszystko. Ładnie scalone w jednym pliku
  Polecam

 5. Maciek (verified owner)

  Atlas jest git, przy modyfikacji wybranych ćwiczeń nada się również do treningu medycznego.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recommend TFS and get 20% discount

Recommend the TFS training program or our other product to a friend, and as a thank you both you and him will receive a 20% discount on your current subscription or your next order! You can send an invitation via Facebook or by e-mail.

Do you have a question?

Still not sure what plan to choose? We design our training so that you can be a better rider. In addition, if you find that the training does not meet your requirements and you do not see results, we will refund the entire cost. If you have any questions, write to us or take a look at the FAQ and find the answer to your question.

Get in touch with us!

1 + 10 =