Review

TRAIN FOR SKILLS

Review

Your feedback will help us provide better services and training programs. We would be extremely grateful if you write 1-3 sentences what you like about our trainings or products.

Write reviews about the TFS training program you are doing or the product you have purchased, and as a thank you, you will receive a 5% discount on your next order.

Individual Training Program PRO

7 reviews for Individual Training Program - PRO

 1. English

  Przemysław Pasternak

  Jestem bardzo zadowolony, bardzo dobrze opracowany program, bardzo przydatny i ułatwiający pracę, nie trzeba nic więcej. Polecam każdemu.

 2. English

  Vadym Pyvovar

  Dzień dobry. Jestem początkującym trenerem i jestem bardzo zadowolony z atlasu TFS, który pomógł mi usystematyzować posiadaną już wiedzę i umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić ten atlas zarówno trenerom, jak i osobom trenującym samodzielnie. brawo dla autora

 3. English

  Michał

  Już drugi miesiąc trenuję z TFS i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nigdy nie mogłem odnaleźć się na siłowni, a teraz do dyspozycji instrukcje od TFS wiem co robię zamiast bez planu chodzić od stanowiska do stanowiska. Polecam również treningi które można wykonać w domu z podstawowym sprzętem jak guma, mata i hantle lub drążek – świetna alternatywa, gdy nie ma się czasu lub chęci na wychodzenie z domu.

 4. English

  Marcin

  Nie będę sie długo rozwijał, a można bardzo dużo napisać nt. treningów.. lepiej nie mogłem trafić! Jestem mega zadowolony, mimo, że jest to dopiero drugi tydzień 💪 sztos treningi, wszytsko ropzisane jak należy.. brawo Artur! Mega robota dla nas trenujących, chcących wchodzić na wyżyny, przełamując swoje bariery💪💪 dzięki!

 5. English

  Diana

  Po wykonaniu 100 treningów mogę naprawdę ogromnie polecić programy TFS. Treningi są ciekawe, nie nudzą się, wszystko dokładnie opisane, w razie wątpliwości szybki kontakt z Trenerem. Super sprawa z wersją gym i home, ja np. wykonuje treningi w domu i widzę bardzo duży progres. Wielka piątka i na pewno będę trenować dalej z TFS.

 6. English

  Rasťo Baranek

  The training is simple, very effective and variable. Helps me get fit and ready to ride fast down the hill. Good communication with Artur and TrueCoach app helps a lot as well. Very recommended

 7. English

  Kuba

  Jestem mega pozytywnie zaskoczony jakością, różnorodnością treningów. Widzę znaczącą poprawę u siebie. Polecam każdemu, kto chciałby rozwijać swoje możliwości.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Individual Training Program BASIC

1 review for Individual Training Program - BASIC

 1. English

  Dawid

  Bardzo podoba mi się współpraca z chłopakami z Train For Skills. W pełni indywidualne podejście i super kontakt. Polecam:)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TFS Enduro

18 reviews for TFS Enduro

 1. English

  Kuba Toporkiewicz (verified owner)

  Do programu dołączyłem około rok temu. Artur stopniowo wprowadził mnie w podstawy treningu siłowego. Ponadto zawsze mogłem liczyć na szybką i precyzyjną odpowiedź gdy miałem z czymś problem. Program TFS bardzo pomógł mi w poprawieniu siły i wydolności na rowerze. Treningi zawsze były ciekawe i zróżnicowane, a w dodatku zawsze jest możliwość wybrania pomiędzy treningiem na siłowni, w domu, rowerze czy trenażerze. Bardzo polecam każdemu kto chcę poprawić swoje osiągi w mtb, a w dodatku zadbać o swoją sylwetkę.💪

 2. English

  Christian (verified owner)

  First of all, the Guys from TFS are great. If you have any issue they react really short termed.

  I am doing already a long time strength training. The combination with Enduro was for me very hard, often my Body was not regenerated enough and I recognized that I need something to change- luckily I found TFS and gave it a try.

  I am now already since 8 month in the program and I feel that it helps me a lot. The endurance is much better but also the strength is growing. I feel more regenerated and also more flexible. It helps my riding a lot.

 3. English

  Błażej Dziuba (verified owner)

  Właśnie zakończyłem program przygotowawczy Intro i po 8 tygodniach widać realne efekty:
  – na testowym odcinku (podjazd 500m z nachyleniem 6,5%) progres:
  – 26.02 (przed programem) 6:58
  – 16.04 (4 tygodnie Intro) 5:42
  – 14.05 (ostatni dzień Intro) 3:52
  – martwy ciąg – z serii 80kg do serii 95kg
  – siła uchwytu w swobodnym zwisie z ledwo ledwo 10s do spokojnych 30s
  Takich przykładów mógłbym dać więcej, dzięki temu, że każdy progres masz zapisany w aplikacji, która prowadzi cię krok po kroku przez każdy trening.

  Są też efekty, których nie da się tak łatwo udowodnić – większa kontrola nad rowerem za równo na trudnych elementach technicznych, jak i w locie, większa odporność na zmęczenie, no i poza rowerem – zdecydowanie lepsza sylwetka!

  I kiedy kończyłem Intro, pomyślałem – “teraz to już jestem kozak. Zostało tylko doskonalić co wypracowałem”. Pierwszy trening w regularnym programie pokazał mi, jak bardzo się myliłem 😀

  Nowe ćwiczenia, nowa motywacja!

  Jeśli chcesz przenieść swój trening na zupełnie inny, wyższy poziom – to jest program dla Ciebie!

 4. English

  Marián Adam (verified owner)

  Trainings are straight forward and effective. My strenght and fitness got better which results in better, more comfortable feeling on the bike. I recommend TFS Enduro program to everyone who are not only a racers but also to casual riders, who wants to get better at enduro.

 5. English

  Błażej (verified owner)

  Jestem po 3 tygodniu programu Intro, bo nigdy wcześniej nie ćwiczyłem siłowo. Treningi są ułożone bardzo fajnie – każda wizyta na siłowni to wyzwanie, które napędza motywację! Jestem mega zadowolony. Każde ćwiczenie pokazane na filmie i opisane. Plan wspomagany aplikacją, która prowadzi Cię krok po kroku przez trening. Jest mega!
  Efekty oczywiście też są widoczne na rowerze, na wadze i przed lustrem!
  Jeśli chciałbyś zrobić kolejny krok w stronę większej pewności na rowerze – POLECAM!

 6. English

  Bartek (verified owner)

  Półtora roku ćwiczę z TFS ENDURO i jestem w 100% zadowolony 🙂 Ćwiczenia są ciekawe, progresywne, zachęcają do ciężkiej pracy, niemalże uzależniają 😉 Dzięki celowanym rozgrzewkom i progresji udaje się trenować bez kontuzji. Efekty regularnego treningu z TFS to nie tylko wysportowana sylwetka 😉 Jeszcze nigdy tak dobrze nie czułem się na rowerze jak i poza nim. Polecam.

 7. English

  Wojtek (verified owner)

  Trenuję z TFS dopiero od dwóch miesięcy, ale mogę spokojnie polecić treningi każdemu kto chce poprawić swoje atrybuty na rowerze. Zarówno treningi na siłowni/w domu i te na rowerze w terenie są tak skonstruowane, że każdy bez względu na swój poziom wytrenowania będzie trenował na wysokim, ale dostosowanym do organizmu poziomie. Progres zauważalny już po miesiącu ćwiczeń. Profesjonalne video do ćwiczeń. Wszystko to w poczuciu bezpieczeństwa. Treningi nie wyniszczają organizmu, są wymagające ale bezpieczne, nastawione na zrównoważony rozwój organizmu a nie na zasadzie “więcej znaczy lepiej”. Polecam chociaż spróbować, jeśli do tej pory ukłądałeś swoje treningi sam, albo ćwiczyłeś “na czuje” to trening z TFS będzie milowym krokiem do progresu.

 8. English

  Karol (verified owner)

  Jestem mega zadowolony z TFS! Treningi są fajnie ułożone, duża różnorodność ćwiczeń, ciekawe rozgrzewki. W razie niejasności świetny kontakt z trenerem. Jak najbardziej polecam 😉

 9. English

  Andrzej (verified owner)

  Świetne i zróznicowane treningi. Wersje Gym spokojnie można wykonywać w domu mając do dyspozycji jedynie hantle i gumy. Prosto i skutecznie można znacząco poprawić swoje osiągi na rowerze. Polecam!

 10. English

  Kasia (verified owner)

  Bardzo polecam. Super opcja, że do wyboru mamy trening na siłowni lub w domu, na rowerze, trenażerze, biegając itd., ponieważ dzięki temu można trenować zawsze i wszędzie w zależności od czasu i dostępnego sprzętu. Ćwiczenia fajne i przyjemne, a mięśnie zawsze czują wykonaną robotę. Bezproblemowy kontakt z trenerem, ćwiczenia dokładnie opisane i zobrazowane filmami, rozpisana rozgrzewka i cooldown, w ogóle nie trzeba myśleć tylko robić 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona!

 11. English

  Sebastian (verified owner)

  Jestem z Train For Skills już kolejny sezon. Dzięki temu programowi sezon 2022 to sezon życia w enduro mtb, świetne wyniki na zawodach I jestem kolejny okres przygotowań do sezonu 2023 polecam każdemu co chce profesjonalnie się przygotować do jazdy grawitacyjnej

 12. English

  Kuba (verified owner)

  Trzeci sezon zimowy z TFS !! nie wyobrażam sobie już innego przygotowania do sezonu rowerowego. Ćwiczenia bardzo urozmaicone, treningi rozpisane bardzo czytelnie nawet dla osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę. Kompleksowo od wzrostu siły, wytrzymałości na rowerze przez rozciąganie. Już po 4 tygodniach widać znaczącą różnicę siły oraz ilości powtórzeń. A to dopiero pierwszy miesiąc 🙂 POLECAM !!!

 13. English

  45stopni (verified owner)

  Po 31 odbytych treningach czuje ze posuwam się do przodu. Treningi ciekawe, idealne długościowo dopasowane do moich możliwości czasowych.

 14. English

  Arek (verified owner)

  Jestem bardzo zadowolony z treningów i za każdym razem odczuwam ich pozytywny wpływ na to jak się czuję. Polecam każdemu kto chce się rozwijać w MTB, ale nie wie jak się przygotować fizycznie. Polecam

 15. English

  Janek (izerjan)

  Jestem z TFS już jakieś prawie 2 lata. I indywidualnie, i teraz na treningu TFS Enduro. Treningi są dobrze zróżnicowane, dają wycisk. Za każdym razem wiem co mam robić na siłowni lub w domu, a nie potrzebuje za każdym razem trenera przy sobie. Elastyczność jest drugim największym atutem tej formy treningu. Na przykład jak masz dwójkę małych dzieci i chcesz dobrze trenować! Nie ma wymówek, że czasu nie ma, zawsze się znajdzie! :)))) A większość sezonu rozwalony przez kontuzję, ale dzięki TFS, prawie tego nie odczułem. POLECAM , BARDZO POLECAM!!!!!

 16. English

  45stopni (verified owner)

  Bardzo podoba mi się zwięzła firma każdego treningu. Wystarczy godzinka żeby się dobrze zmęczyć. Polecam każdemu kto chce utrzymać dobrą formę i poprawić swoje osiągi na rowerze.

 17. English

  Michał Słowikowski (verified owner)

  No nie da się lepiej wydać tej stówy, no nie da się. Co tu dużo gadać. Jestem amatorem, który mieszka daleko od gór, a mimo wszystko cisnę te treningi. Są znakomite i uderzają w moje słabe punkty, a jest ich wiele. Train or die!

 18. English

  Jacek (verified owner)

  Siemanko, już prawie 100 treningów za mną, więc mogę się wypowiedzieć w pełni. Urozmaicone i ciekawe zestawy dzięki czemu nie mogę się doczekać kolejnego tereningu. Moja siła i wytrzymałość jest nieporównywalna do tego co było na początku. Mobilność i ruchomość również mega poprawiona. Tak więc zostaje na dłużej 😃. TFS Enduro 💪

 19. English

  LP (verified owner)

  Widzę gigantyczny przyrost siły i stabilności na rowerze – do tego gratis dochodzi atletyczna sylwetka 😉 myślałem, że program zaprofituje w fazie przed sezonem ale widzę, że również w jego czasie pozwalają utrzymać wysoką formę. Dzieki zróżnicowaniu ćwiczeń nie ma mowy o nudzie i ciągle są wyzwania!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TFS Downhill

4 reviews for TFS Downhill

 1. English

  Bruno (verified owner)

  Trenuję z tfs już 11 miesięcy i muszę powiedzieć, że oprócz formy na rowerze idzie zbudować również dobrą sylwetkę 🙂

 2. English

  Wojtek Czermak (verified owner)

  Prosty plan treningowy, który podpasuje każdemu. Nie nudzi się i zdecydownie poprawia zdolność jazdy na rowerze. Od razu czuć większą pewność i przyjemność z jazdy. Jeśli ciężko Ci się zmusić do siłowni plan na prawdę Ci w tym pomoże.

 3. English

  Oliwia

  Zdecydowanie polecam każdemu treningi z Train For Skills. Szybki i stały kontakt z Arturem, plany treningowe ułożone w bardzo ciekawy i wygodny sposób, a co najważniejsze stały progres. Myślę, że jest to idealny wybór, jeśli chcesz zwiększyć swoją moc i wytrzymałość, a co za tym idzie czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na rowerze.

 4. English

  Aleksander Anusiewicz (verified owner)

  Uważam, że każdy kto chce być coraz lepszy na rowerze powinien pomyśleć o planie treningowym. Plan od Artura jest bardzo ciekawy i przekonałem się nie raz, że bardzo pomaga w rozwoju mojej pasji, do tego ekstra aplikacja, która upraszcza wykonanie treningu.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Exercises Atlas

9 reviews for TFS Exercise Atlas

 1. English

  lukasz (verified owner)

  Atlas jest super. Jestem w szoku jak wiele pracy w niego włożono. Nie jestem trenerem, po prostu układam treningi dla siebie – dzięki atlasowi poznałem sporo nowych ćwiczeń i przede wszystkim poprawiłem metodykę układania sobie planów treningowych. Polecam dosłownie każdemu – niezależnie od stopnia zaawansowania.

 2. English

  Przemol93 (verified owner)

  Świetnie skonstruowana platforma z łatwym i szybkim dostępem do wyszukiwania ćwiczeń, która mega ułatwia i przyspiesza proces tworzenia treningów. Arkusze bardzo dopracowane i przejrzyste, polecam!

 3. English

  Bazancik (verified owner)

  Jestem pozytywnie zaskoczony, polecam każdemu trenerowi ułatwi prace i poznacie dużo nowych ćwiczeń

 4. English

  Asia (verified owner)

  Najlepszy Atlas Ćwiczeń jaki znam. Bardzo pomocny w pracy trenera. Świetnie zorganizowany i przejrzysty. Polecam

 5. English

  Oktawiusz (verified owner)

  Dobre narzędzie pracy dla trenera,zawodnika jak i amatora siłowni.
  Fajnie uporządkowane działy,dwie wersje językowe plus dodatki czynią ten produkt wart swych pieniędzy.Polecam! In

 6. English

  Piotr Przywara (verified owner)

  Ogromna baza ćwiczeń bardzo przejrzyście uporządkowana dodatkowo arkusze do współpracy z zawodnikami. Świetne narzędzie dla każdego trenera!

 7. English

  Magda (verified owner)

  Atlas to Ogromna baza wiedzy. Jasne i krótkie instrukcje. Idealna sprawa dla każdego trenera, ale i sportowców czy amatorów!

 8. English

  Wojciech Tokarz (verified owner)

  Moje najlepiej wydane pieniądze w tym miesiącu…. SERIO
  Dużo pracy włożone w atlas. Mega pomocne dla mnie to jest wszystko. Ładnie scalone w jednym pliku
  Polecam

 9. English

  Maciek (verified owner)

  Atlas jest git, przy modyfikacji wybranych ćwiczeń nada się również do treningu medycznego.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recommend TFS and get 20% discount

Recommend the TFS training program to a friend, and as a thank you both you and him will receive a 20% discount on your current subscription or your next order! Send an invitation via e-mail.

Do you have a question?

Still not sure what plan to choose? We design our training so that you can be a better rider. In addition, if you find that the training does not meet your requirements and you do not see results, we will refund the entire cost. If you have any questions, write to us or take a look at the FAQ and find the answer to your question.

Get in touch with us!

3 + 1 =